stomate
15-10-2014, 17:03
Witam,
Czy ktoś z Was kupował może pełną wersję aplikacji po skończeniu się okresu próbnego?
Zainstalowałem wersję demo (w pełni funcjonalną przez 7 dni) i po okresie próbnym kupiłem "na zawsze".
Zapłaciłem, mam potwierdzenie zakupu ale to wszystko.
Aplikacja jak darła mordę (aby za nią zapłacić),*tak nadal drze mordę aby ją kupić.
Usuwanie i ponowna instalacja nic nie daje - "demo" się skończyło więc wyskakuj z kasy.
Wiem, że w przypadku tej firmy płaci się za wszystko tylko nie za to za co się płaci ale
może ktoś z użytkowników tego cuda zwanego iPhone miał podobną przygodę i wie co zrobić.
Chcę od nich tylko to za co zapłaciłem, nic, dosłownie qurva nic więcej...
Pozdrawiam
Czy ktoś z Was kupował może pełną wersję aplikacji po skończeniu się okresu próbnego?
Zainstalowałem wersję demo (w pełni funcjonalną przez 7 dni) i po okresie próbnym kupiłem "na zawsze".
Zapłaciłem, mam potwierdzenie zakupu ale to wszystko.
Aplikacja jak darła mordę (aby za nią zapłacić),*tak nadal drze mordę aby ją kupić.
Usuwanie i ponowna instalacja nic nie daje - "demo" się skończyło więc wyskakuj z kasy.
Wiem, że w przypadku tej firmy płaci się za wszystko tylko nie za to za co się płaci ale
może ktoś z użytkowników tego cuda zwanego iPhone miał podobną przygodę i wie co zrobić.
Chcę od nich tylko to za co zapłaciłem, nic, dosłownie qurva nic więcej...
Pozdrawiam