darek6902
15-10-2014, 15:54
Posiadam telefon w sieci T-Mobile, obecnie w roaming'u w Irlandii.
Od kilku dni odbieram po kilkanaście / kilkadziesiąt razy te same SMS-y. Wszystkie z Polski niezależnie z jakiej sieci były wysłane. Żona wysyła z T-Mobile oraz z Orange, z tym, że z tej drugiej sieci często nie dochodzą do mnie.
U żony w T-Mobile w pl ten problem nie występuje, więc raczej wykluczam winę operatora krajowego.
Co może być przyczyną tej sytuacji? Mój telefon? Oczywiście włączany i wyłączany już kilka razy. Może jednak operator (operatorzy) irlandzki? Nie jestem w prosty sposób stwierdzić z usług którego operatora akurat korzystam - nazwa (symbol) operatora nie wyświetla się na głównym ekranie telefonu.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Na "dłuższą metę" jest to męczące.
Od kilku dni odbieram po kilkanaście / kilkadziesiąt razy te same SMS-y. Wszystkie z Polski niezależnie z jakiej sieci były wysłane. Żona wysyła z T-Mobile oraz z Orange, z tym, że z tej drugiej sieci często nie dochodzą do mnie.
U żony w T-Mobile w pl ten problem nie występuje, więc raczej wykluczam winę operatora krajowego.
Co może być przyczyną tej sytuacji? Mój telefon? Oczywiście włączany i wyłączany już kilka razy. Może jednak operator (operatorzy) irlandzki? Nie jestem w prosty sposób stwierdzić z usług którego operatora akurat korzystam - nazwa (symbol) operatora nie wyświetla się na głównym ekranie telefonu.
Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Na "dłuższą metę" jest to męczące.