chcheckitout
11-10-2014, 09:55
Witam,
Wiem, że było to poruszane nie raz na forum ale są to dość stare tematy i nie potrafiłem znaleźć jasnej odpowiedzi na moje pytania. Potrzebuję statyw i głowicę do D610 (N85 mm 1.8, S35 mm 1.4 Art i w planach N20 mm 1.8 i w dalszej przyszłości jakieś tele). Chciałbym kupić raz a porządnie nie przekraczając kwoty 1 500 zł. Co możecie polecić ?
pozdrawiam,
Ł.
Wiem, że było to poruszane nie raz na forum ale są to dość stare tematy i nie potrafiłem znaleźć jasnej odpowiedzi na moje pytania. Potrzebuję statyw i głowicę do D610 (N85 mm 1.8, S35 mm 1.4 Art i w planach N20 mm 1.8 i w dalszej przyszłości jakieś tele). Chciałbym kupić raz a porządnie nie przekraczając kwoty 1 500 zł. Co możecie polecić ?
pozdrawiam,
Ł.