PDA

Zobacz pełną wersję : Blog Biegowo-Turystyczno-Fotograficzny



Tomekk
01-10-2014, 09:15
Cześć,
Chciałem Wam polecić mojego bloga. Tematyka to wycieczki biegowe z aparatem. Z uwagi na to, że jest to bieg zabranie lustrzanki odpada ( z małymi wyjątkami ) także zdjęć proszę nie oceniajcie ;).
Miejscówki to przede wszystkim Lubelszczyzna ale i góry, zresztą zobaczcie i oceńcie sami:
http://insanerun.blogspot.com/

Jeśli chodzi o zdjęcia inne niż z komórki to polecam:
http://insanerun.blogspot.com/2014/09/pustka-siostra-ciszy.html

oraz góry z lustrzanką:
http://insanerun.blogspot.com/2014/08/multisport-dzien-pierwszy-kap-kap.html te możecie oceniać :smile:

gniady
01-10-2014, 15:22
Dziękuję za zaproszenie, skorzystałem. Gratuluję pomysłu i życzę dużo samozaparcia przy rozwijaniu blooga. Będzie potrzebne :-)

Pozdrawiam

Tomekk
11-11-2014, 18:25
Na Blogu subiektywna relacja z fotograficzno-turystyczno-biegowego wyjazdu do Barcelony - zapraszam:
http://insanerun.blogspot.com/

Tomekk
19-11-2014, 10:10
kolejna biegowa fotorelacja, tym razem Roztocze Południowe
http://insanerun.blogspot.com/2014/11/miejsca-ktorych-juz-nie-ma.html#comment-form

Tomekk
03-02-2015, 20:37
Zapraszam na relację z 24 godzinnego ultramaratonu Zamieć http://insanerun.blogspot.com/2015/02/kartofel-z-sola.html

Tomekk
24-02-2015, 06:26
Zapraszam na kolejny wpis - polmaraton w Gorcach http://insanerun.blogspot.com/

Tomekk
25-02-2015, 16:06
kolejny wpis mocno zdjęciowy: trasa Krościenko - Kudowa Zdrój
http://insanerun.blogspot.com/2015/02/z-kroscienka-do-krynica-zdroj-czyli.html
zapraszam