Tomekk
01-10-2014, 09:15
Cześć,
Chciałem Wam polecić mojego bloga. Tematyka to wycieczki biegowe z aparatem. Z uwagi na to, że jest to bieg zabranie lustrzanki odpada ( z małymi wyjątkami ) także zdjęć proszę nie oceniajcie ;).
Miejscówki to przede wszystkim Lubelszczyzna ale i góry, zresztą zobaczcie i oceńcie sami:
http://insanerun.blogspot.com/
Jeśli chodzi o zdjęcia inne niż z komórki to polecam:
http://insanerun.blogspot.com/2014/09/pustka-siostra-ciszy.html
oraz góry z lustrzanką:
http://insanerun.blogspot.com/2014/08/multisport-dzien-pierwszy-kap-kap.html te możecie oceniać :smile:
Chciałem Wam polecić mojego bloga. Tematyka to wycieczki biegowe z aparatem. Z uwagi na to, że jest to bieg zabranie lustrzanki odpada ( z małymi wyjątkami ) także zdjęć proszę nie oceniajcie ;).
Miejscówki to przede wszystkim Lubelszczyzna ale i góry, zresztą zobaczcie i oceńcie sami:
http://insanerun.blogspot.com/
Jeśli chodzi o zdjęcia inne niż z komórki to polecam:
http://insanerun.blogspot.com/2014/09/pustka-siostra-ciszy.html
oraz góry z lustrzanką:
http://insanerun.blogspot.com/2014/08/multisport-dzien-pierwszy-kap-kap.html te możecie oceniać :smile: