Zobacz pełną wersję : Gdańsk Pomocna Dłoń
Witam szukam pomocnej dłoni z Gdańska mam wszystko dogadane czekam na adres i muszę odebrać aparat, pozdrawiam.
Ps. Duże Piwo się należy;-)
Więcej szczegółów, odebrać coś zamówionego, nowy czy używka, sprawdzić czy tylko odebrać bez, nawet pobieżnego, sprawdzenia poprawności działania, itd. chociaż z grubsza, teraz zgłoszą Ci się co najwyżej tylko desperaci lubiący grę w ciemno.
PS. Duże piwo komu się ma należeć? bo wieje wątpliwością, w którą stronę będzie dokonany ten przepływ, oby nie w twoją ;)
Vredota dzięki za zainteresowanie, odezwał się jeden z kolegów i czekam na odpowiedz, pozdrawiam.
Ps. Piwko oczywiście w twoja stronę:)
Ważne, że idzie w dobrą stronę.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.