PDA

Zobacz pełną wersję : Gdańsk Pomocna Dłoń



kondziu
19-09-2014, 09:27
Witam szukam pomocnej dłoni z Gdańska mam wszystko dogadane czekam na adres i muszę odebrać aparat, pozdrawiam.

Ps. Duże Piwo się należy;-)

vredota
20-09-2014, 23:24
Więcej szczegółów, odebrać coś zamówionego, nowy czy używka, sprawdzić czy tylko odebrać bez, nawet pobieżnego, sprawdzenia poprawności działania, itd. chociaż z grubsza, teraz zgłoszą Ci się co najwyżej tylko desperaci lubiący grę w ciemno.

PS. Duże piwo komu się ma należeć? bo wieje wątpliwością, w którą stronę będzie dokonany ten przepływ, oby nie w twoją ;)

kondziu
21-09-2014, 18:24
Vredota dzięki za zainteresowanie, odezwał się jeden z kolegów i czekam na odpowiedz, pozdrawiam.

Ps. Piwko oczywiście w twoja stronę:)

vredota
24-09-2014, 02:58
Ważne, że idzie w dobrą stronę.