PDA

Zobacz pełną wersję : MŚ siatkarzy 2014 - gdzie mecz w internecie?



Guciol
18-09-2014, 19:03
Czy ktoś znam stronę WWW, gdzie będzie można obejrzeć mecz Polska - Rosja dziś, bezpłatnie ;) ?

bajcom
18-09-2014, 19:05
meczyki.pl

Guciol
18-09-2014, 19:11
meczyki.pl

A jak z tego korzystać? Znalazłem pozycję z meczem, ale napisane jest że transmisja tylko dla użytkowników spoza Polski.

sokolnik
18-09-2014, 20:30
http://www.frombar.com/20140917/vv54198021a4a126.88112165-895653.html

Guciol
18-09-2014, 20:32
http://www.frombar.com/20140917/vv54198021a4a126.88112165-895653.html

Dzięki :)

tek
18-09-2014, 20:44
Ja też dziękuję :)

emet_b
18-09-2014, 20:56
i mnie się link przydał ;)

dzięki!

sokolnik
18-09-2014, 21:02
minuta szukania na google :)

teraz się przez was przycina :P

sokolnik
18-09-2014, 21:31
Jesteśmy w półfinale! Jedziemy do Katowic walczyć o medale ! ! !

Guciol
18-09-2014, 21:37
Ale z Rosją niech będzie 3:0 !!!

wąski
18-09-2014, 21:47
dzięki za linka :)

Marek
18-09-2014, 22:00
http://live.drakulastream.eu/static/popups/2400771135370630.html

http://www.frombar.com/

elanek
19-09-2014, 08:06
Ja szukam na soccer-live.pl lub rojadirecta.me

Rafał_Sz
19-09-2014, 09:44
Na google play jest sporo aplikacji do strumieni wideo. Wczoraj oglądałem na TV z pomocą tabletu i DLNA.

sokolnik
19-09-2014, 18:11
ma ktoś bilet do sprzedania na finał :) ?

Boryszuk
19-09-2014, 22:50
Kiedyś piractwo na forum było tępione. ;-)

sokolnik
19-09-2014, 23:17
a pytanie o "piractwo" też? :)

elanek
20-09-2014, 02:38
Kiedyś piractwo na forum było tępione. ;-)

Przecież nikt nie piraci. Wskazujemy sobie miejsca, gdzie ewentualnie, gdyby się nam zachciało, możemy piratowac... :)

Rafał_Sz
20-09-2014, 06:10
Według polskiego prawa, oglądanie strumieni wideo nie jest nielegalne.

jarlit
20-09-2014, 06:40
za jedyne 19.99 oglądam przez 30 dni wszystkie dostepne programy w tym mecze na weeb.tv

stahoo
20-09-2014, 09:43
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-siatkarzy-2014-niemiecka-telewizja-sport-1-pokaze-mecz-polski-z-niemcami/2ptfz

To dla odmiany coś bardziej legalnego.

sokolnik
20-09-2014, 15:17
jeśli Polska wygra dziś z Niemcami, to jutro obejrzymy mecz Polaków w otwartym Polsacie :)

http://sport.wp.pl/kat,1040785,title,To-juz-pewne-Polsat-odkoduje-final-z-Polakami,wid,16898354,wiadomosc.html

shaolin
20-09-2014, 15:20
Bronka nie stac na dekoder? :shock: :mrgreen:

sokolnik
20-09-2014, 15:50
pewnie stwierdził że nie warto płacić 100 zł vectrze za dostęp do 4 kanałów skoro zostały tak naprawdę 2 mecze Polaków :)

to się teraz posypią roszczenia osób które te 100 zł zapłaciły miesiąc temu :)

rychu_cmg
20-09-2014, 18:57
http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/ms-siatkarzy-2014-niemiecka-telewizja-sport-1-pokaze-mecz-polski-z-niemcami/2ptfz

To dla odmiany coś bardziej legalnego.
Jest ten kanał w NC+ ?

stahoo
20-09-2014, 19:16
pozycja 537 (pod warunkiem, że łapiesz kanały z Astry)

ZgReDoL
20-09-2014, 19:53
Po wejściu na podaną przez was strone ww.frombar.com wyskakuje mi czerwona plansza z informacją:

" Strona którą chcesz otworzyć zawiera złośliwe oprogramowanie"

Ktoś się orientuje o co tak dokładnie dochodzi? Traktować to poważnie, czy to kolejna próba blokowania stron z meczami?

laroc
20-09-2014, 20:25
http://www.ligatv.pl/kanal3.html po polsku :)

irekka
20-09-2014, 20:55
http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3545

swider
20-09-2014, 21:03
http://www.ligatv.pl/kanal3.html po polsku :)
Już nie działa. :(

malibu
20-09-2014, 21:10
weeb tv :)

irekka
20-09-2014, 21:43
Macedońska TV na razie bez większych problemów. Link - poprzedni mój post.

siwyozzman
20-09-2014, 22:33
http://pokestory.pl/transmisje/trans/

MstrG
20-09-2014, 22:47
Jest finał :D

jarekf34
20-09-2014, 22:52
Brawo dla naszych... :)

mrozen4
20-09-2014, 22:54
http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3545

irekka, wielkie dzięki. Tylko chwilami lekko przycinało. :)

Staff
20-09-2014, 22:55
http://play.mrt.com.mk/epg/linear/3545

Ja również dziękuję

velaskez
20-09-2014, 23:04
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boryszuk
20-09-2014, 23:07
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://remekdabrowski.pl/wp-content/uploads/2014/09/pozamiatane.jpg)

foto4deg
21-09-2014, 12:10
Tak ludzie po piłkarzach jeżdżą, ale jak awansują do ME lub MŚ, albo zdarzy się cud i wygrają z Niemcami, to wszyscy będą piać z zachwytu.

Boryszuk
21-09-2014, 12:13
A następnego ranka wszyscy będziemy się śmiać z głupiego snu, który mieliśmy poprzedniej nocy. ;-)

lukiii
21-09-2014, 12:24
Tak ludzie po piłkarzach jeżdżą, ale jak awansują do ME lub MŚ, albo zdarzy się cud i wygrają z Niemcami, to wszyscy będą piać z zachwytu.
Wątek Humor jest w tym dziale w postach przypiętych :lol:

matomi
21-09-2014, 23:31
Jeeeeesssssssst !!!!!!!! :)

przemas-J
21-09-2014, 23:48
Rozplakałem sie dziś jak małe dziecko

velaskez
22-09-2014, 09:44
Polska mistrzem Polski!

cz4rnuch
22-09-2014, 13:08
Polska mistrzem Polski!

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/z16683159QPolskajeszczebardziejmistrzem-2.jpg
źródło (http://bi.gazeta.pl/im/97/90/fe/z16683159Q,Polska-jeszcze-bardziej-mistrzem-.jpg)

matomi
22-09-2014, 13:50
Chłopakom nie wszystkie piłki wchodziły, na szczęście Mariuszowi wlazły ;)

pincerna
22-09-2014, 13:52
niedawno nieprawdopodobne a dziś kurde no jest :-) ... i jeszcze jak brzmi :-)

matomi
22-09-2014, 19:23
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/s720x720/10612728_511431588960350_2738758813727864962_n.jpg ?oh=f4d38d6166ccb73d01bb7a68ed4a25c8&oe=54C874F7)

jo44
24-10-2014, 07:08
http://www.pcworld.pl/news/399565/Nielegalnie.udostepnial.online.transmisje.z.Mistrz ostw.Swiata.w.Siatkowce.Moze.posiedziec.5.lat.html ?utm_source=mail&utm_campaign=newsletter%20-%20pc%20world&utm_medium=aktualnosci%20pc%20world%20%28html%29

rychu_cmg
25-10-2014, 21:51
http://www.pcworld.pl/news/399565/Nielegalnie.udostepnial.online.transmisje.z.Mistrz ostw.Swiata.w.Siatkowce.Moze.posiedziec.5.lat.html ?utm_source=mail&utm_campaign=newsletter%20-%20pc%20world&utm_medium=aktualnosci%20pc%20world%20%28html%29
Amator bez znajomości prawa. Czołówka działa tam, gdzie nie sięga polski wymiar sprawiedliwości.