PDA

Zobacz pełną wersję : Do Warszawiaków: zjazd na Solec przy Torwarze



ajt
17-09-2014, 23:47
Szybkie pytanie do mieszkańców stolicy: Czy zjazd z Armii Ludowej na Solec jest już otwarty, zgodnie z tym co Google pokazuje na swojej mapie?
Ten tutaj, przy Torwarze, w stronę Łazienkowskiej:
http://radom.ws/index.php?n=Tekst.Mapa?Rx=52.22334?Ry=21.04141?Rk= 8

freefly
18-09-2014, 00:10
http://www.infoulice.um.warszawa.pl/files/image.php?id=41877

Następnym razem: http://www.infoulice.um.warszawa.pl/index.php?action=objazd&id=852;-)

ajt
18-09-2014, 00:24
Dzięki :)
Rok temu chciałem tamtędy jechać, no i z powodu zamknięcia musiałem zawracać ślimakami po drugiej stronie Wisły i skorzystać z drugiego zjazdu. Teraz byłoby to niemożliwe, więc wolałem się upewnić, czy już się wyrobili z remontem :)