PDA

Zobacz pełną wersję : Wykonanie planszy do gry



costi
13-09-2014, 11:09
Witam!

Czy znacie jakiś zakład, który będzie mi w stanie wykonać porządną planszę do gry na podstawie dostarczonego pliku?
Haczyk polega na tym, że plansza ma ok. 100x50cm, więc musi się składać w jakiś zmyślny sposób do sensownych rozmiarów. Podział na 8 części byłby najlepszy. Oczywiście po rozłożeniu ma leżeć płasko.
Potrzebowałbym dwóch takich plansz, każda z innego pliku.

Najchętniej Warszawa, ale niekoniecznie, jeśli zakład jest naprawdę sprawdzony.

MR
13-09-2014, 12:23
Hm, plansza od gamedeca ma podobny wymian, obyczaj w sieci- moze tak to 'pociac'. Jaka gra?:)

shaolin
13-09-2014, 14:30
A musi sie skladac czy moze byc w kawalkach? Jak to pierwsze to kazda wieksza drukarnia powinna cos wykombinowac, a jak to drugie to kazda drukarnia :mrgreen:

costi
13-09-2014, 20:17
Wszystko jedno w sumie, byleby się nie rozłaziły w trakcie gry.

@MR - nieoficjalne plansze do Crusader Rex i Hammer of the Scots.

hobbits
14-09-2014, 00:07
http://polskiegryplanszowe.pl/ na stronie się chwalą, że realizują takie zlecenia.

Miałem okazje pograć w gry z tego wydawnictwa - moim zdaniem są porządne.

mateo912
14-09-2014, 14:50
Witam!

Czy znacie jakiś zakład, który będzie mi w stanie wykonać porządną planszę do gry na podstawie dostarczonego pliku?
Haczyk polega na tym, że plansza ma ok. 100x50cm, więc musi się składać w jakiś zmyślny sposób do sensownych rozmiarów. Podział na 8 części byłby najlepszy. Oczywiście po rozłożeniu ma leżeć płasko.
Potrzebowałbym dwóch takich plansz, każda z innego pliku.

Najchętniej Warszawa, ale niekoniecznie, jeśli zakład jest naprawdę sprawdzony.
Ile sztuk tego? Bo jak pojedyncze to odpuść sobie drukarnie i poszukaj kogoś z ploterem drukujacym

SHOX!
15-09-2014, 11:14
Załatwiasz karton sobie i drukuje potem naklejkę w każdej drukarni poligraficznej.

costi
16-09-2014, 20:27
Naklejkę, w sensie jako jedna część? Może to i jest pomysł, jak próbowałem na domowej drukarce z pomocą Posterazora, to nigdy nie udało mi się osiągnąć satysfakcjonującego wyniku (czytaj: zawsze coś do siebie nie pasowało).

doktor
17-09-2014, 12:09
Jeśli chcesz porządnie i solidnie to druk na papierze wzmacnianym i introligatornia na kartonie z płóciennymi wstawkami na złamaniach. Trzeba tylko poodejmowac odpowiednio z wymiarów grubość kartonu żeby dało się złożyć na płasko. 6 razy A3, do obcięcia.
Naklejkę musisz jeszcze równo przykleić co nie jest takie proste, poza tym podkleić czymś między arkuszami żeby nie kleiła się do podłogi

costi
17-09-2014, 13:37
I tak będzie najlepiej, będę się musiał przymierzyć do tematu.