PDA

Zobacz pełną wersję : Pajo6581.jpg



helopawelo
10-09-2014, 21:17
https://docs.google.com/file/d/0B_yTq4FZja6Cdkw2RWktWGpoODQ/edit?usp=docslist_api

helopawelo
10-09-2014, 21:32
Hmm, próbowałem rozkminić jak wrzucić fotkę na forum z telefonu i google drive ale coś mi chyba nie poszło. Nie mogłem wejść w odpowiedni wątek i fotka pojawia się w formie linku :/. Wie ktoś może jak to zrobić poprawnie, o ile się da oczywiście.

A fotka do wątku olymus e-pl5

pastwisko
11-09-2014, 00:20
bo z telefonu to się dzwoni, a nie fotki wrzuca :P

a Bozia karze na bieżąco.

GonzoG
11-09-2014, 03:45
Z telefonu się nie da.
Możesz za to wstawiać z dropboxa - trzeba tylko je umieścić w folderze "Public", wtedy link do ściągnięcia będzie bezpośrednim linkiem do zdjęcia.