PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy album AO.



zdyboo
08-09-2014, 18:28
Halo! Jest tu kto? Pamiętacie nas?
Już ponad rok minął odkąd AO przestało być częścią tego forum. Poszliśmy na swoje i wyszło nam to tylko na dobre. Z nieskrywaną dumą, ale także z wielką przyjemnością pragniemy się pochwalić. Światło dzienne ujrzało niezwykłe wydawnictwo.
Drugi album z naszymi zdjęciami A2O.
Ponad dwudziestu autorów, prawie sto stron i siedemdziesiąt dwa egzemplarze fotograficznej uczty dla oczu. Kto nie ma, niech żałuje.


http://tomzych.com/pictures/forum/cyfra/DSC03610.jpg
źródło (http://tomzych.com/pictures/forum/cyfra/DSC03610.jpg)

stock
08-09-2014, 18:43
a jakiś link do pdfa powstał czy raczej nie ma szans na zobaczenie publikacji online ?

zdyboo
08-09-2014, 18:48
PDFa ma doktor, a w tej chwili jest na wygnaniu.

stock
08-09-2014, 18:49
jak ma przy sobie to ycp jest na miejscu bodajże :)
BTW - zapowiada się to całkiem fajnie i okładka taka psychodeliczna :)

cz4rnuch
08-09-2014, 19:45
Dziś do was zajrzałem bo chciałem sprawdzić czy nie przegapiłem jakiegoś numeru Aorty. Nie ma szans zobaczyć gdzieś tych zdjęć?

rafulec
08-09-2014, 22:19
stock, album możesz obejrzysz u mnie ;)