Zobacz pełną wersję : Co widzicie wlasnie przez okno?
pytajaca
03-09-2014, 07:42
Jak w temacie. Park, przejezdzajace auta, smieciara i sasiada palacza.
Chmury, drzewa i dom sąsiadki.
A po co to?
no kolezanka znajdzie teraz na google street view rzeczone chmury, drzewa i dom sasiadki i bedzie wiedziała gdzie mieszkasz hehe :)
Aaa to powodzenia :D
Na SV akurat nie ma chmur burzowych :D
Jak w temacie. Park, przejezdzajace auta, smieciara i sasiada palacza.
Kim jest sąsiad palacza? :>
strazak ;)
... FHR (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=8386) ???
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/smilie_denk_14-2.gif
źródło (http://www.smilies.4-user.de/include/Denken/smilie_denk_14.gif)
Off licence, coca-cola :)
Hmm... przez okno przeglądarki widzę forum.
Rafał_Sz
05-09-2014, 08:02
Nic nie widzę, bo tu nie ma okna. Ani klamek w drzwiach. Chociaż muszę przyznać, że jestem do tego miejsca bardzo przywiązany. Pasami, ale jednak.
;)
O... ładna laska w mini przeszła ;)
Boryszuk
05-09-2014, 18:16
Nic nie widzę, bo tu nie ma okna. Ani klamek w drzwiach. Chociaż muszę przyznać, że jestem do tego miejsca bardzo przywiązany. Pasami, ale jednak.
;)
Czy jesteś może na forum moderatorskim?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.