PDA

Zobacz pełną wersję : Co widzicie wlasnie przez okno?



pytajaca
03-09-2014, 07:42
Jak w temacie. Park, przejezdzajace auta, smieciara i sasiada palacza.

zolton
03-09-2014, 09:06
Chmury, drzewa i dom sąsiadki.

A po co to?

stock
03-09-2014, 09:14
no kolezanka znajdzie teraz na google street view rzeczone chmury, drzewa i dom sasiadki i bedzie wiedziała gdzie mieszkasz hehe :)

zolton
03-09-2014, 09:15
Aaa to powodzenia :D
Na SV akurat nie ma chmur burzowych :D

ekonet
03-09-2014, 09:22
Jak w temacie. Park, przejezdzajace auta, smieciara i sasiada palacza.
Kim jest sąsiad palacza? :>

GeparD
03-09-2014, 12:32
strazak ;)

6868
03-09-2014, 14:49
strazak ;)

... FHR (http://forum.nikoniarze.pl/member.php?u=8386) ???
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/09/smilie_denk_14-2.gif
źródło (http://www.smilies.4-user.de/include/Denken/smilie_denk_14.gif)

Cosnek
03-09-2014, 15:05
Off licence, coca-cola :)

mikemek
03-09-2014, 15:55
Hmm... przez okno przeglądarki widzę forum.

Rafał_Sz
05-09-2014, 08:02
Nic nie widzę, bo tu nie ma okna. Ani klamek w drzwiach. Chociaż muszę przyznać, że jestem do tego miejsca bardzo przywiązany. Pasami, ale jednak.

;)

amirez
05-09-2014, 18:08
O... ładna laska w mini przeszła ;)

Boryszuk
05-09-2014, 18:16
Nic nie widzę, bo tu nie ma okna. Ani klamek w drzwiach. Chociaż muszę przyznać, że jestem do tego miejsca bardzo przywiązany. Pasami, ale jednak.

;)

Czy jesteś może na forum moderatorskim?