PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzęt jak na video - statyw(?)



Animek
02-09-2014, 01:32
Cześć, zaczne od przywitania, nazywam się Dawid. Dobra, teraz do rzeczy, szukam sprzętu, jaki jest pokazany na tym video, dokładnie chodzi mi o moment 0:57 http://m.youtube.com/watch?v=ryA5Ck0psNg

Jest cos takiego do Nikona? Uzywam d7100, z gory sory jeżeli to nie ten dział.

Pozdrawiam,
Dawid

GonzoG
02-09-2014, 09:23
Chodzi o flycam ?? Bo nic więcej szczegolmego tam nie widziałem, a flycam pojawia się od samego poczatku.

Z takich Camrok VS60 lu VS80.
Jak chcesz robić dłuższe nagrania to będzie potrzebna jeszcze kamizelka, bo flycam + D7100 to będzie waga 3-4 kg, wiec długo się z tym nie pobiera w ręce.

Animek
02-09-2014, 10:21
Dzięki wielkie, dokładnie o to mi chodziło.

Animek
02-09-2014, 12:13
Jeszcze jedno pytanie, czy ktoś z was testował któryś z tych sprzętów? Jak wygląda na nich stabilizacja i komfort pracy?

http://allegro.pl/steadycam-ravencam-cst60-flycam-stabilizator-alu-i4539923900.html
http://allegro.pl/steadycam-steady-rig-flycam-statyw-do-kamery-w-wa-i4490407314.html

GonzoG
02-09-2014, 12:37
Ten rig nie daje żadnej aktywnej stabilizacji. Jak sam nie będziesz mocno stabilny, to rig nic nie pomoże.

Ten flycam to dokładnie to samo co Camrock VS60. Różni się tylko nazwą.

Animek
02-09-2014, 18:57
Dobra, już niemal jestem zdecydowany na wybór podanego przeze mnie sprzętu (czyt. http://allegro.pl/steadycam-ravencam...539923900.html) - Tylko pytanie dla kogoś kto używał. Jak wygląda komfort pracy i sama stabilizacja?