robanto
30-08-2014, 15:13
Witam,
czy jest na forum jakiś Kolega (koleżanka oczywiście też) ze Szczecinka lub okolic i posiada TC .7 lub 2.0III w celu spotkania i sprawdzenia jak by działał z 300/2.8? Wiadomości na PW.
Pozdrawiam.
czy jest na forum jakiś Kolega (koleżanka oczywiście też) ze Szczecinka lub okolic i posiada TC .7 lub 2.0III w celu spotkania i sprawdzenia jak by działał z 300/2.8? Wiadomości na PW.
Pozdrawiam.