PDA

Zobacz pełną wersję : Pentax K-S1 - probably the most beautiful camera in the world...



shaolin
28-08-2014, 06:53
... :mrgreen:

Czyli oficjalnie aparat od Pentaxa udajacy USS Enterprise!
http://www.ricoh-imaging.co.uk/en/html.ThePENTAXK-S1
http://www.dpreview.com/articles/8543010162/ricoh-unveils-pentax-k-s1
http://www.dpreview.com/articles/2902129846/hands-on-with-the-pentax-k-s1
http://www.optyczne.pl/7340-news-Pentax_K-S1.html
http://www.imaging-resource.com/news/2014/08/27/pentax-surprises-with-futuristic-new-k-s1-dslr
itd...

tomisiek
28-08-2014, 08:05
Shao - na Ciebie można liczyć ;)))) Ty masz czas na pracę? :)

shaolin
28-08-2014, 08:12
:mrgreen:
Przy takiej premierze trzeba rzucic wszystko co sie robi, musialem sie z Wami tym podzielic!

Wiecie do czego sluza te LEDy? Nie, nie sluza do naprowadzania samolotow do ladowania :razz: jedna z funkcji to odliczanie samowyzwalacza (ilosc diod = ilosc sekund pozostalych do odpalenia migawki), druga funkcja toooo ile twarzy wykryto! Od dzis zycie bedzie piekniejsze!

2pompony
28-08-2014, 10:35
Możecie się śmiać, ale kiedyś miałem pomysł, żeby logo Canona, czarne na czarnym pryzmacie jarzyło się takim złowrogim czerwonym podświetleniem... Ale nie myślałem, że ktoś ten pomysł weźmie na poważnie.