PDA

Zobacz pełną wersję : Wężyk spustowy



Wate
27-08-2014, 14:53
Witam mam mały problem a w sumie to wyniklo z mojej głupoty, mianowicie zakupilem sobie wężyk spustowy nikon mc-dc2, i tutaj pojawia sie problem ponieważ jak napisalem wczesniej zapomniałem że mój nikon d3000 nie ma takiego wejscia, węzyka niestety nie zwróce, mam pytanie czy jest jakis adapter ktory pozwala podlączyć ten węzyk spustowy, ponieważ jak tak dzis szukam tych węzyków to zadnego nie ma pod nikona d3000 moze ktos mi jakos pomoc?

zgera
27-08-2014, 15:08
Do d3000 nie podłączysz żadnego wężyka, aparat nie ma takiego wejścia.