PDA

Zobacz pełną wersję : do fanów motoryzacji



fafniak
25-08-2014, 19:57
Nie moge znaleźć reklamy ALFY
Dzieje się w garażu - obłędne oświetlenie
wyraźnie nie umiem odszukać tego a bardzo bym chciał znajomemu pokazać
Moż ektoś coś pamięta itp ?

RobertMiernik
25-08-2014, 20:37
Ta reklama to oficjalna?
Wiesz, której alfy?

fafniak
25-08-2014, 20:42
oficjalna
której - nie mam pojecia
ale ... wydaje sie że do 4 lat temu ... chyba

.:Gerard:.
25-08-2014, 21:57
ugN6on2xpbc

to ?

fafniak
25-08-2014, 22:04
nie nie...
to był seryjny wózek

shaolin
26-08-2014, 01:55
Moze to?
-UGSmv7amn4

A moze to:
_6URCIPk_us

A moze chociaz napisz ile sceny bylo w garazu bo sa tez takie:
EMd6CJT0Gxk
:razz:

fafniak
26-08-2014, 06:42
cholera.. nie :(
tam był motyw wyjazdu jakimś korytarzem

(najgorsze będzie to jak się okaże że to nie alfa, nie w garażu itp.... Wiecie tak ajk z przypominaniem sobie imion --- taki na B......wiem !!! WierzBicki ;) )

shaolin
26-08-2014, 06:53
http://v.youku.com/v_show/id_XMTA3ODk2OTY4.html ? :razz:

Sprecyzuj obledne oswietlenie bo teraz to nawet ja nie znajde.

RobertMiernik
26-08-2014, 07:09
Przeglądnąłem całego twittera alfy i nie znalazłem nic, jeśli to wierzbicki to poszukiwania będą ciekaw ;)

fafniak
26-08-2014, 07:12
Jeżeli dobrze pamiętam (i niczego sobie w wyobraźni nie połączyłem/dorobiłem) To ładnie poświecone krawędzie (poczatek reklamy)
Detale
Ktoś wsiada i zaczyna jechać (standard)
wjeżdża w jakiś korytarz - chyba wyjazd w dół z parkingu
W ścianach umieszczone światło
ujęcia gdy w karoserii odbijają się pokazując jej zagięcia/bryłę

shaolin
26-08-2014, 07:25
Daj mu to, nie bedzie zwracal uwagi na swiatlo:
gM_XtJa-wEE

;)

.:Gerard:.
26-08-2014, 07:26
Tu nikt nie wsiada ale moze to ?

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AT-K-EsmdK4

dałeś zagwozdkę, spać nie mogę :smile:

fafniak
26-08-2014, 07:31
shaolin - nuudne ... rozproszone światło, stanik jak zbroja, piersi sobie ugniata jak na mammografii - jedynie pośladki się jakoś bronią... :)
Gerard - bardzo ładne, ale nie to

shaolin
26-08-2014, 07:41
Klepalbys jak Najman mate! (http://vk.com/yatskovskaya)

Co do reklamy to bedzie ciezko skoro to nic co do tej pory zostalo pokazane... Raczej musisz szukac u fanow reklam, a nie motoryzacji ;)

.:Gerard:.
26-08-2014, 08:57
1 (https://www.youtube.com/watch?v=8Xx8DLVW_24&feature=player_detailpage)

2 (https://www.youtube.com/watch?v=tLdM9zgsKIA&feature=player_detailpage)

pewnie nie te bo za mlode
poddaje sie ! :)

sote
28-08-2014, 13:04
jak wlaczylem ta hottest commercial od shao to wyswietlila mi sie ciekawa reklama na YT ;)

https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/2pspugm-2.png
źródło (http://i59.tinypic.com/2pspugm.png)

shaolin
28-08-2014, 13:12
Oj, popielgrzymkowalbym, popielgrzymkowal! :twisted:

SerU
29-08-2014, 01:40
A nie chodzi przypadkiem o Peugeota RCZ?

-KLIK- (https://www.youtube.com/watch?v=E31PZ1-xDIY)

fafniak
29-08-2014, 07:39
blisko, ale nie :)