Zobacz pełną wersję : do fanów motoryzacji
Nie moge znaleźć reklamy ALFY
Dzieje się w garażu - obłędne oświetlenie
wyraźnie nie umiem odszukać tego a bardzo bym chciał znajomemu pokazać
Moż ektoś coś pamięta itp ?
RobertMiernik
25-08-2014, 20:37
Ta reklama to oficjalna?
Wiesz, której alfy?
oficjalna
której - nie mam pojecia
ale ... wydaje sie że do 4 lat temu ... chyba
.:Gerard:.
25-08-2014, 21:57
ugN6on2xpbc
to ?
nie nie...
to był seryjny wózek
Moze to?
-UGSmv7amn4
A moze to:
_6URCIPk_us
A moze chociaz napisz ile sceny bylo w garazu bo sa tez takie:
EMd6CJT0Gxk
:razz:
cholera.. nie :(
tam był motyw wyjazdu jakimś korytarzem
(najgorsze będzie to jak się okaże że to nie alfa, nie w garażu itp.... Wiecie tak ajk z przypominaniem sobie imion --- taki na B......wiem !!! WierzBicki ;) )
http://v.youku.com/v_show/id_XMTA3ODk2OTY4.html ? :razz:
Sprecyzuj obledne oswietlenie bo teraz to nawet ja nie znajde.
RobertMiernik
26-08-2014, 07:09
Przeglądnąłem całego twittera alfy i nie znalazłem nic, jeśli to wierzbicki to poszukiwania będą ciekaw ;)
Jeżeli dobrze pamiętam (i niczego sobie w wyobraźni nie połączyłem/dorobiłem) To ładnie poświecone krawędzie (poczatek reklamy)
Detale
Ktoś wsiada i zaczyna jechać (standard)
wjeżdża w jakiś korytarz - chyba wyjazd w dół z parkingu
W ścianach umieszczone światło
ujęcia gdy w karoserii odbijają się pokazując jej zagięcia/bryłę
Daj mu to, nie bedzie zwracal uwagi na swiatlo:
gM_XtJa-wEE
;)
.:Gerard:.
26-08-2014, 07:26
Tu nikt nie wsiada ale moze to ?
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AT-K-EsmdK4
dałeś zagwozdkę, spać nie mogę :smile:
shaolin - nuudne ... rozproszone światło, stanik jak zbroja, piersi sobie ugniata jak na mammografii - jedynie pośladki się jakoś bronią... :)
Gerard - bardzo ładne, ale nie to
Klepalbys jak Najman mate! (http://vk.com/yatskovskaya)
Co do reklamy to bedzie ciezko skoro to nic co do tej pory zostalo pokazane... Raczej musisz szukac u fanow reklam, a nie motoryzacji ;)
.:Gerard:.
26-08-2014, 08:57
1 (https://www.youtube.com/watch?v=8Xx8DLVW_24&feature=player_detailpage)
2 (https://www.youtube.com/watch?v=tLdM9zgsKIA&feature=player_detailpage)
pewnie nie te bo za mlode
poddaje sie ! :)
jak wlaczylem ta hottest commercial od shao to wyswietlila mi sie ciekawa reklama na YT ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/2pspugm-2.png
źródło (http://i59.tinypic.com/2pspugm.png)
Oj, popielgrzymkowalbym, popielgrzymkowal! :twisted:
A nie chodzi przypadkiem o Peugeota RCZ?
-KLIK- (https://www.youtube.com/watch?v=E31PZ1-xDIY)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.