Aeon88
20-08-2014, 13:57
Witam,
Mam BF3, pykam w nią wieczorami jeśli mam czas. Jako, że ostatnio wymieniłem grafikę w kompie zastanawiam się nad zakupem BF4 bo jest w promocji Origin za 60zł, oczywiście sama podstawa, bez premium, BF3 też mam bez premium. Szkoda mi trochę BF3 bo już zdobyłem wszystkie bronie snajpera i technika ale grafika w BF4 mnie zachwyca a dodatkowo moje ulubione mapy z BF3 mogę mieć w BF4 (tylko muszę poczekać aż dodatek stanieje).
Mam pytanie do ludzi którzy się przesiedli z BF3 na BF4 - jesteście zadowoleni z przesiadki? Będąc na moim miejscu czyli mając zrobionych 2 z 4 żołnieży, kupilibyscie BF4 i grali od zera czy jednak woleli byście dokończyć BF3 w sensie odblokować wszystko a potem dopiero się przesiąść? Mowa tylko o multi, w singla nie gram kompletnie.
I jak wygląda sprawa z bugami w BF4? Naprawiono te problemy?
Mam BF3, pykam w nią wieczorami jeśli mam czas. Jako, że ostatnio wymieniłem grafikę w kompie zastanawiam się nad zakupem BF4 bo jest w promocji Origin za 60zł, oczywiście sama podstawa, bez premium, BF3 też mam bez premium. Szkoda mi trochę BF3 bo już zdobyłem wszystkie bronie snajpera i technika ale grafika w BF4 mnie zachwyca a dodatkowo moje ulubione mapy z BF3 mogę mieć w BF4 (tylko muszę poczekać aż dodatek stanieje).
Mam pytanie do ludzi którzy się przesiedli z BF3 na BF4 - jesteście zadowoleni z przesiadki? Będąc na moim miejscu czyli mając zrobionych 2 z 4 żołnieży, kupilibyscie BF4 i grali od zera czy jednak woleli byście dokończyć BF3 w sensie odblokować wszystko a potem dopiero się przesiąść? Mowa tylko o multi, w singla nie gram kompletnie.
I jak wygląda sprawa z bugami w BF4? Naprawiono te problemy?