PDA

Zobacz pełną wersję : Nowe rozwiązania do kogo ?



Foto1270
19-08-2014, 09:15
Cześć!

Potrzebuje porady, być może jest tutaj osoba, która orientuje się lepiej ode mnie w nurtującym mnie temacie. Mam kilka ciekawych rozwiązań w dziedzinie fotografii, czy wiecie gdzie można zgłaszać się z nowymi pomysłami i do kogo ?

shaolin
19-08-2014, 09:21
Do biura patentowego, a pozniej na kickstarter/indiegogo/etc i jak bedziesz fajny to sami do Ciebie przyjda ;)

freefly
19-08-2014, 09:47
Zgłoś się do nas. Tu na forum.:wink:

Rafał_Sz
19-08-2014, 10:52
Zależy co wymyśliłeś, bo w zasadzie wszystko już zostało wymyślone. ;)

zolton
19-08-2014, 11:10
Zależy co wymyśliłeś, bo w zasadzie wszystko już zostało wymyślone. ;)

W średniowieczu też pewnie uważali, że wszystko już jest a tu takie cuda wyszły ;D

sufenta
19-08-2014, 11:15
http://www.epo.org/about-us/office.html

.:Gerard:.
19-08-2014, 12:42
http://www.epo.org/about-us/office.html

Chyba zjecie z Monachium, pracowałem tam, rok szpachlowałem :)

doktor
19-08-2014, 16:22
To jakoś kiepsko szpachlowałeś. Na zdjęciu widać wielką dziurę w suficie.

.:Gerard:.
19-08-2014, 19:03
To jakoś kiepsko szpachlowałeś. Na zdjęciu widać wielką dziurę w suficie.

E tam, niedopatrzenie.