Zobacz pełną wersję : Nowe rozwiązania do kogo ?
Foto1270
19-08-2014, 09:15
Cześć!
Potrzebuje porady, być może jest tutaj osoba, która orientuje się lepiej ode mnie w nurtującym mnie temacie. Mam kilka ciekawych rozwiązań w dziedzinie fotografii, czy wiecie gdzie można zgłaszać się z nowymi pomysłami i do kogo ?
Do biura patentowego, a pozniej na kickstarter/indiegogo/etc i jak bedziesz fajny to sami do Ciebie przyjda ;)
Zgłoś się do nas. Tu na forum.:wink:
Rafał_Sz
19-08-2014, 10:52
Zależy co wymyśliłeś, bo w zasadzie wszystko już zostało wymyślone. ;)
Zależy co wymyśliłeś, bo w zasadzie wszystko już zostało wymyślone. ;)
W średniowieczu też pewnie uważali, że wszystko już jest a tu takie cuda wyszły ;D
http://www.epo.org/about-us/office.html
.:Gerard:.
19-08-2014, 12:42
http://www.epo.org/about-us/office.html
Chyba zjecie z Monachium, pracowałem tam, rok szpachlowałem :)
To jakoś kiepsko szpachlowałeś. Na zdjęciu widać wielką dziurę w suficie.
.:Gerard:.
19-08-2014, 19:03
To jakoś kiepsko szpachlowałeś. Na zdjęciu widać wielką dziurę w suficie.
E tam, niedopatrzenie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.