PDA

Zobacz pełną wersję : Vanguard outlawz 16z



mrozen4
18-08-2014, 19:31
Czy ktoś z Was posiada wyżej wymieniony model torby i byłby skłonny do podzielenia się wrażeniami z jej użytkowania? Chciałbym w niej zmieścić D7100 z zapiętym N 70-300. Będę wdzięczny za opinię. :)

mrozen4
20-08-2014, 06:47
Nikt, nic? :)

erbe
02-09-2014, 21:07
Torba super, idealnie na styk wchodzi do niej D600+grip z podpiętym 1 obiektywem np. Sigma 35mm 1.4 z tulipanem. Bardzo dobre wykonanie no i szybki dostep do body podczas wyjmowania. Podczas kupna porównywałem z Lowepro Toploader ale Vanguard jednak wydaje się lepszy materiałowo i bardziej dopracowany, no i w moim wypadku był także tańszy.

mrozen4
02-09-2014, 22:08
Właśnie dziś kupiłem 16Z w AB Foto, przy okazji mierząc z różnymi szkłami. D7100 + N70-300 to max który wchodzi do torby po wyjęciu "kołyski". 17Z była koszmarnie droga w AB Foto, ale mierzyłem ją w Euro a tam była tańsza o 200 zł. Po przeanalizowaniu, jednak wybrałem 16Z, po uprzednim zamówieniu, bo w sklepie nie mieli. Body z gripem niestety nie wejdzie. :)