grissley
18-08-2014, 12:06
Mam dużą ilość rodzinnych zdjęć do poskanowania - pamiątkowe. Jedyny sposób zrobienia tego samodzielnie to użyć kombajnu w firmie i kłaść po kilka zdjęć na szybę za jednym zamachem. Wychodzi coś takiego (w innej rozdzielczości, of kors):
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://files.tinypic.pl/i/00565/dfblb6i47mms.jpg)
Jest jakiś programik, któy sam rozpozna pojedyncze zdjęcia, powycina je i pozapisuje?
Najchętniej jeszcze w wybranym formacie i przeskalowane do zadanej rozdzielczości, ale bez tych bajerów sie obędę...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://files.tinypic.pl/i/00565/dfblb6i47mms.jpg)
Jest jakiś programik, któy sam rozpozna pojedyncze zdjęcia, powycina je i pozapisuje?
Najchętniej jeszcze w wybranym formacie i przeskalowane do zadanej rozdzielczości, ale bez tych bajerów sie obędę...