PDA

Zobacz pełną wersję : Small Planet Airlines - bagaż kabinowy



Majek
16-08-2014, 18:59
Leciał ktoś z nimi? Bardzo fanatycznie trzymają się swoich wytycznych dotyczących wagi bagażu? Na stronie podają, że bagaż kabinowy można mieć do 5 kg. Ja do plecaka wsadziłem w zasadzie tylko tablet, puszkę+18-70, lampę, 70-300 i kilka drobiazgów i mi wyszło 5,5kg. Nie bardzo mam już co przełożyć do rejestrowanego. Jak to u nich jest? Bo nie miałem jeszcze okazji...

MC_
16-08-2014, 19:11
Ja co prawda miałem 4,9 kg, ale z tego co widziałem jak ludzie upychali przed startem, to bym się na Twoim miejscu nie martwił.

Majek
16-08-2014, 22:10
Dobra, dzięki, przekonamy się rano. ;-)