PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dziala Wam eBay?



HYPER
15-08-2014, 07:56
Mam od wczoraj problem z eBayem.
Chodzi o to, ze w wiekszosci aukcji nie wyswietla mi sie opis produktu. Laduje sie tylko gorna polowka aukcja, czyli zdjecie, dane sprzedajacego i wszystkie informacje do linijki "EBAY money back guarantee". Wszystko ponizej nie jest wyswietlane.

Dzieje sie tak na stronach ebay.co.uk, ebay.de. Natimiast na stronie ebay.com te same aukcje, tych samych uzytkownikow wyswietlane sa prawidlowo (tzn jest caly opis i zakladka platnosci i dostawy). teraz nie wiem czy to z moim kompem sie cos stalo (na Chrome, Firefox, IE tak samo), czy moze to cos sie dzieje z eBayem.

To przykladowa aukcja na ebay.com, ktora wyswietla sie prawidlowo:

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Nikon-DK-19-DK19-Rubber-Eyecup-D700-D3X-D2Xs-F6-/230638492234?pt=AU_Cameras_Photographic_Accessorie s&hash=item35b3201a4a

i ta sama na ebay.co.uk, ktora nie wyswietla sie dobrze:

http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Nikon-DK-19-DK19-Rubber-Eyecup-D700-D3X-D2Xs-F6-/230638492234?pt=AU_Cameras_Photographic_Accessorie s&hash=item35b3201a4a

Dajcie znac jak sytuacja wyglada u Was.

shaolin
15-08-2014, 08:03
U mnie .com pelna strona, .co.uk tylko naglowek ze zdjeciem i przyciskami, bez opisu na dole wiec jest szansa, ze to klops ogolny.

HYPER
15-08-2014, 08:04
uff to dobra wiadomosc z samego rana ;)

shaolin
15-08-2014, 08:11
Nie ma za co :mrgreen:

Q_x
15-08-2014, 08:49
Część wielce potężnych routerów ma za mało pamięci, żeby zdzierżyć jakieś wielce istotne tabelki, które ostatnimi dniami przekroczyły magiczną wielkość. Myślę, że o to chodziło.

Kuba_
15-08-2014, 09:44
Nie tylko eBay umarł. http://niebezpiecznik.pl/post/bedzie-padac-internet-niektore-tablice-bgp-przekroczyly-512k/ Ale już chyba naprawili problem ;)

HYPER
15-08-2014, 10:04
aha czyli to zorganizowana akcja :)