tekk
13-08-2014, 15:33
cześć,
od jakiegoś czasu pracuję jako grafik w agencji interaktywnej. Ciągle staram się rozwijać i kształcić dlatego też pomyślałam, że chciałabym iść na jakiś kurs/studia podyplomowe, które nauczyłyby mnie czegoś nowego. Oczywiście moja praca sprawia, że szybko się rozwijam, ale chciałabym czegoś więcej ;)
Czytałam już wiele opinii na ten temat. Zdania są bardzo podzielone. Jedni mówią, że nie warto, że tylko praktyka się liczy. Inni, że warto ale nie ma w Polsce dobrych kierunków.
Interesuje mnie grafika, którą można wykorzystać przy projektowaniu stron www. Chciałabym podszkolić się też pod względem 3D itp.
Nie obraziłabym się gdyby ktoś też nauczył mnie podstaw PHP.
Wiem, że można się uczyć z książek i z różnych internetowych źródeł jednak nie to mnie interesuje.
Może studiujecie coś podobnego lub odbyliście gdzieś jakiś kurs i macie ochotę podzielić się opinią? :)
Mam po prostu przeznaczone na to pieniądze i nie chce ich zmarnować ;)
Aha, jestem z Wrocławia ale jak coś będzie ciekawego to chętnie dojadę.
Pzdr!
od jakiegoś czasu pracuję jako grafik w agencji interaktywnej. Ciągle staram się rozwijać i kształcić dlatego też pomyślałam, że chciałabym iść na jakiś kurs/studia podyplomowe, które nauczyłyby mnie czegoś nowego. Oczywiście moja praca sprawia, że szybko się rozwijam, ale chciałabym czegoś więcej ;)
Czytałam już wiele opinii na ten temat. Zdania są bardzo podzielone. Jedni mówią, że nie warto, że tylko praktyka się liczy. Inni, że warto ale nie ma w Polsce dobrych kierunków.
Interesuje mnie grafika, którą można wykorzystać przy projektowaniu stron www. Chciałabym podszkolić się też pod względem 3D itp.
Nie obraziłabym się gdyby ktoś też nauczył mnie podstaw PHP.
Wiem, że można się uczyć z książek i z różnych internetowych źródeł jednak nie to mnie interesuje.
Może studiujecie coś podobnego lub odbyliście gdzieś jakiś kurs i macie ochotę podzielić się opinią? :)
Mam po prostu przeznaczone na to pieniądze i nie chce ich zmarnować ;)
Aha, jestem z Wrocławia ale jak coś będzie ciekawego to chętnie dojadę.
Pzdr!