PDA

Zobacz pełną wersję : [ Glamour/Beauty ] flower beauty



christipoher
13-08-2014, 12:32
Witajcie, dawno nic tutaj nie wrzucałem, jedno zdjęcie z serii kwiatowych
miłego oglądania pozdrawiam
p.s. widzę tylko że imageshack sprał trochę kolory nie wiem czemu?
secundo, nie wiem czemu mi się link do forum nie chce aktywować jako image tylko miniatura?

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://imageshack.us/download/909/ojkGxD.jpg)

sufenta
13-08-2014, 14:19
bardzo piekne zdjecie, ale cos nie tak z lewym okiem damy? jakby za bardzo do srodka oko patrzylo? ale zdjecie piekne i co wielka rzadkoscia na forum- ladny make-up i modelka piekna. congrat! EDIT: obejrzalem wlasnie www. kolegi- wow... jeszcze jeden congrat i liczne faves :-) 2.EDIT: mysle, ze na forum takie pytanie jest dozwolone: w jaki sposob kolega oswietlil pania ladna modelke?

christipoher
13-08-2014, 17:37
dziękuję za miłe słowa, co do oka to zamierzone było aby patrzyła w bok ( jest tyle ujęć z takim samym kątem patrzenia u wszystkich), makijaż robiła przezdolna wizażystka z którą często pracuję - Olga Zalewska, a modelka? Basia nie jest na codzień modelką ale wygląda pięknie.
Co co ustawienia świateł: profoto parasol paraboliczny srebrny z dyfuzją z prawej strony pod kątem ok 45 stopni z góry oraz względem modelki oddalony od niej ok 2metry, od spodu dopalnone było ringflashem z nakładką close up, tylne oświetlenie na tło malutki snoot, z prawej strony modelki postawiony w odległości ok 1m biały styropian.

Matteo
13-08-2014, 18:50
Swietna robota. Co tu duzo pisac ;-)

Sebastianito
15-08-2014, 18:40
Klasa praca... coś jednak po prawej stronie szyi było wycinane....

szumer
18-08-2014, 17:07
bardzo ładny kadr, brawo. Nie wiem czy efekt zamierzony miał być taki, ale modelka wyglądem i pozą przypomnia nie człowieka ale manekina z wystawy.

Jędrula
20-08-2014, 17:51
... coś jednak po prawej stronie szyi było wycinane....
Czy nie włosy, przypadkiem? Z prawej i lewej strony, przy szyi? Trochę to widać...

christipoher
22-08-2014, 01:53
Aaaa macie rację jegomościowie :) , zdradzam tajemnicę - wrzuciło mi się zdjęcie jeszcze z postprodukcji bo dodawanego miniatury, a to wycinanie niby które widzicie to była kontra która świecila mi krzywo i postanowiłem ja zlikwidować, jak wrócę w niedziele do domu to podrzucę właściwy kadr, mea culpa ale fakt że psuje wrażenie ( włosów tam nie musiałem wycinać bo były perfekt)

FHR
22-08-2014, 02:02
Poproszę o wersję zgodną z regulaminem forum - max. 850px wysokości.