Zobacz pełną wersję : MadBid - ktoś zna/korzysta(ł)?
http://pl.madbid.com/
Chętnie opinie poznam. Azaliż naprawdę takie bonusy?
http://pl.madbid.com/
Chętnie opinie poznam. Azaliż naprawdę takie bonusy?
Pewnie strona działa na podobnej zasadzie co inne tego typu:
http://www.ekonomia.rp.pl/artykul/235391.html
Tak samo, jak i za10groszy - czyli nabijanie ludzi w butelkę.
Za towar płaci się potrójnie:
1. płaci się bidami
2. płacą wszyscy, którzy licytują
3. płaci się "wylicytowaną" kwotę.
Zazwyczaj jak się podliczy ile samemu zapłaciło się "bidami", to cena wychodzi niemal taka sama jak normalny zakup.
A jak się doliczy, że do towaru dopłacili jeszcze wszyscy, którzy licytowali - to zobaczysz ile na tym kroją.
Słusznie spisek węszyłem. Dziękować.
Poszperałem na forach i wszystko jasne!! Popatrzcie, co tam w sieci piszą (http://zyziu.pl/forum/madbid) ludzie o tych aukcjach. Nie dziękujcie mi za info - trzeba się dzielić cennymi rzeczami :P
RobertMiernik
04-10-2014, 23:27
Opłaca się tylko jeśli planujesz zakup tego co jest aktualnie licytowane i chcesz zaryzykować - drożej niż w sklepie raczej nie będzie (wtedy ludzie się wycofują) więc możesz kupić sprzęt o 200-300 zł taniej niż w sieci - szansa na wyhaczenie czegoś za 10% wartości to strzał tak mało prawdopodobny, że nie ma raczej na co liczyć.
Z drugiej strony - dalej większe prawdopodobieństwo niż w lotto... ;)
Opłaca się tylko jeśli planujesz zakup tego co jest aktualnie licytowane i chcesz zaryzykować - drożej niż w sklepie raczej nie będzie (wtedy ludzie się wycofują) więc możesz kupić sprzęt o 200-300 zł taniej niż w sieci - szansa na wyhaczenie czegoś za 10% wartości to strzał tak mało prawdopodobny, że nie ma raczej na co liczyć.
Z drugiej strony - dalej większe prawdopodobieństwo niż w lotto... ;)
Tylko, że cena wylicytowana jest znacznie niższa niż to co się w rzeczywistości płaci.
Za każde licytowanie, a idzie one co 1gr, płaci się.
RobertMiernik
04-10-2014, 23:34
Wiem, że się płaci, bo kupiłem ze dwie rzeczy na zadziesięćgr
http://mobileworld24.pl/2014/08/09/madbid-szwindel-czy-nie-szwindel/ i wszystko jasne - omijać z daleka.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.