PDA

Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo w fotografii



Marcuss
10-08-2014, 09:26
Czy mieliście już w swoim hobby niebezpieczne chwile gdzie jest granica?

Małżeństwo zginęło robiąc zdjęcia tragiczne...

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tragiczny-wypadek-Polakow-w-Portugalii-na-oczach-dzieci-spadli-w-przepasc,wid,16807875,wiadomosc.html?ticaid=1133d1

zdyboo
10-08-2014, 09:31
Nie wiadomo czy te zdjęcia były tragiczne, w artykule napisali, że jest problem z dotarciem do ciał.

Czasem, ale bardzo rzadko ludzie, którym robię zdjęcie mają pretensje, ale nie traktuje tego jako niebezpieczeństwo. Więcej niebezpiecznych sytuacji mam każdego ranka, podczas dojazdu do fabryki.

stock
10-08-2014, 09:32
tu nie ma niebezpiecznych chwil, tu jest głupota.

Marek
10-08-2014, 10:03
Staram się zachować zdrowy rozsądek. Byłem na tym klifie i do głowy by mi nie przyszło dochodzić do krawędzi.
Nazwanie to głupotą to chyba najdelikatniej powiedziane. Tym bardziej, że byli odpowiedzialni nie tylko za siebie.

Niemiłą sytuacją dla mnie była możliwość aresztu, gdy robiłem zdjęcia w petersburskim metro. Na szczęście kilka banknotów załatwiło sprawę.

Marcuss
10-08-2014, 13:16
Ja mieszkam w Skandynawii i często znajduje się po raz kolejny nad moimi miejscówkami niestety ostatnio nad krawędzią prawie 200 metrowego klifu pojawiły się świece i krzyże !
Miejsce tak samo nieogrodzone , pionowo w duł niespełna 200 metrów...

ekonet
11-08-2014, 08:22
w duł
Proszę Cię... :|

elanek
11-08-2014, 09:19
zwykły wypadek, po co o tym pisać to nie wiem

Misher
11-08-2014, 10:49
Ja mieszkam w Skandynawii i często znajduje się po raz kolejny nad moimi miejscówkami niestety ostatnio nad krawędzią prawie 200 metrowego klifu pojawiły się świece i krzyże !
Miejsce tak samo nieogrodzone , pionowo w duł niespełna 200 metrów...


Proszę Cię... :|
Bo to był otwarty dół. Jakby był zamknięty to by nie spadli ;)

Rafał_Sz
11-08-2014, 13:37
To był nieszczęśliwy wypadek. Równie dobrze mozna się zastanawiać nad sensem produkcji noży czy pasków do spodni, bo przez to też ludzie giną.

stock
11-08-2014, 14:58
To był nieszczęśliwy wypadek. Równie dobrze mozna się zastanawiać nad sensem produkcji noży czy pasków do spodni, bo przez to też ludzie giną.

o budowaniu bloków wyższych niż jedno piętro nie wspominając :) Bo zawsze ktoś może z balkonu skoczyć.
Co do tej pary - niestety ewidentny przykład głupoty. I tyle.