Zobacz pełną wersję : Bezpieczeństwo w fotografii
Czy mieliście już w swoim hobby niebezpieczne chwile gdzie jest granica?
Małżeństwo zginęło robiąc zdjęcia tragiczne...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Tragiczny-wypadek-Polakow-w-Portugalii-na-oczach-dzieci-spadli-w-przepasc,wid,16807875,wiadomosc.html?ticaid=1133d1
Nie wiadomo czy te zdjęcia były tragiczne, w artykule napisali, że jest problem z dotarciem do ciał.
Czasem, ale bardzo rzadko ludzie, którym robię zdjęcie mają pretensje, ale nie traktuje tego jako niebezpieczeństwo. Więcej niebezpiecznych sytuacji mam każdego ranka, podczas dojazdu do fabryki.
tu nie ma niebezpiecznych chwil, tu jest głupota.
Staram się zachować zdrowy rozsądek. Byłem na tym klifie i do głowy by mi nie przyszło dochodzić do krawędzi.
Nazwanie to głupotą to chyba najdelikatniej powiedziane. Tym bardziej, że byli odpowiedzialni nie tylko za siebie.
Niemiłą sytuacją dla mnie była możliwość aresztu, gdy robiłem zdjęcia w petersburskim metro. Na szczęście kilka banknotów załatwiło sprawę.
Ja mieszkam w Skandynawii i często znajduje się po raz kolejny nad moimi miejscówkami niestety ostatnio nad krawędzią prawie 200 metrowego klifu pojawiły się świece i krzyże !
Miejsce tak samo nieogrodzone , pionowo w duł niespełna 200 metrów...
zwykły wypadek, po co o tym pisać to nie wiem
Ja mieszkam w Skandynawii i często znajduje się po raz kolejny nad moimi miejscówkami niestety ostatnio nad krawędzią prawie 200 metrowego klifu pojawiły się świece i krzyże !
Miejsce tak samo nieogrodzone , pionowo w duł niespełna 200 metrów...
Proszę Cię... :|
Bo to był otwarty dół. Jakby był zamknięty to by nie spadli ;)
Rafał_Sz
11-08-2014, 13:37
To był nieszczęśliwy wypadek. Równie dobrze mozna się zastanawiać nad sensem produkcji noży czy pasków do spodni, bo przez to też ludzie giną.
To był nieszczęśliwy wypadek. Równie dobrze mozna się zastanawiać nad sensem produkcji noży czy pasków do spodni, bo przez to też ludzie giną.
o budowaniu bloków wyższych niż jedno piętro nie wspominając :) Bo zawsze ktoś może z balkonu skoczyć.
Co do tej pary - niestety ewidentny przykład głupoty. I tyle.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.