PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] ...mglisty poranek.



touran
09-08-2014, 17:44
Zapraszam do wyrażania swoich opinii.



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://s26.postimg.org/5co7enkp5/NIK_3761.jpg)


Dziękuję.

Greg77
09-08-2014, 21:11
Swietne, ale kompozycyjnie dal bym domek dalej od krawedzi, ale i tam mi sie podoba!

przemas-J
09-08-2014, 21:55
Ślicznie uwielbiam takie klimaty, sam nie umie ale podpatruje.

mrozen4
09-08-2014, 22:09
Podoba się, mam wrażenie jakbym leciał samolotem, klimat tajemniczości. :)

tbogdanowicz
09-08-2014, 22:20
Super warunki, piękne miejsce, to i zdjęcie się udało :-).
A poważniej to świetnie oddałeś nastrój świtu. Domki w rogu trochę za bardzo odciągają wzrok od tego co jest na dalszych planach, ale to drobiazg, który jeśli chcesz to łatwo zmienisz. Za to kolorki na drzewach i pastelowa mgła, spowodowały że zatęskniłem za spacerem podczas wschodu słońca.

Chyba to nie twoja okolica, czyli wnioskuję że byłeś na wakacjach i robiłeś zdjęcia :-). Pokażesz więcej?

creep
10-08-2014, 21:04
Bardzo przyjemne warunki Ci się trafiły, i świetnie je pokazałeś. O domku w rogu już napisał poprzednik, ale poza tym nie mam uwag.

QubaKpl
10-08-2014, 21:38
Ależ sielskie klimaty :) Można wiedzieć gdzie takie widoczki ?

Nikonozaur
10-08-2014, 22:36
Swietne, ale kompozycyjnie dal bym domek dalej od krawedzi, ale i tak mi sie podoba!
Dobrze mówi. Przy takim widoczku i wykonaniu można przymknąć oko na minimalne "niedostatki" kadrowe. ;)

touran
10-08-2014, 23:04
Super warunki, piękne miejsce, to i zdjęcie się udało :-).
A poważniej to świetnie oddałeś nastrój świtu. Domki w rogu trochę za bardzo odciągają wzrok od tego co jest na dalszych planach, ale to drobiazg, który jeśli chcesz to łatwo zmienisz. Za to kolorki na drzewach i pastelowa mgła, spowodowały że zatęskniłem za spacerem podczas wschodu słońca.

Chyba to nie twoja okolica, czyli wnioskuję że byłeś na wakacjach i robiłeś zdjęcia :-). Pokażesz więcej?

No widzisz, a to 1500 metrów od domu;)



Ależ sielskie klimaty :) Można wiedzieć gdzie takie widoczki ?

Kuba, miejscowość Pasłęk;)


Miejsce zwykłe, lecz zdjęcie wykonałem podczas lotu paralotnią stąd ta miejsca "niezwykłość".



Dzięki Wszystkim za komentarze;)

tbogdanowicz
10-08-2014, 23:09
Choroba jasna, ale się nabrałem (i pewnie nie ja jeden). Byłem przekonany że to z jakiegoś wzgórza. Tym bardziej duuuży plus za inwencję.