Zobacz pełną wersję : It's a prank bro!
Wiecie co, chyba się starzeję, ale nie rozumiem tej bandy gimbusów z parciem na jutubową sławę. Mówcie sobie co chcecie o tolerancji, ale dla mnie to jest bezczelność i obraza. Jeśli taki prank (wygłup) dotyczyłby mojej osoby, to gość po prostu dostałby w ryj i to porzadnie:
4E-M8leGGsI
Co o tym sadzicie?
RobertMiernik
08-08-2014, 01:01
z wielką przyjemnością oglądam takie filmiki - prank to może i byłby, gdyby te barany miały IQ chociaż 13...
Przynajmniej można pooglądać jak kretynom ktoś łomot spuszcza...
Chamstwo i głupota. I po co to tutaj wklejasz? Tak z ciekawości się pytam.
Też jesteś czarnym z getta docxxx?
Nie wiesz, że upośledzonych nie bije się, tylko leczy.
Chamstwo i głupota. I po co to tutaj wklejasz? Tak z ciekawości się pytam.
Zeby zasiegnac opinii czy sie starzeje... i nie starzeje sie, to lud jest coraz glupszy dlatego lyka takie gowna (wystarczy rozejrzec sie po YT ile odwiedzin maja takie filmiki - za duzo). Kiedys jeden z takich debili przyjmie kulke i sie skonczy zabawa. Ogolnie kulka dobra na wszystko. Chetnie wprowadzilbym ta metode w Polsce :twisted:
Wkleiłem, bo poczytałem komentarze, jacy Ci ludzie nietolerancyjni itd. Ktoś nawet nawiązał do Zawiszy i Rafalala ;)
ps. Freefly, jak byłem młody, też byłem murzynem ;)
ps. Freefly, jak byłem młody, też byłem murzynem ;)
I biłeś upośledzonych?;)
Ja uważam się, za umiarkowanie tolerancyjną osobę, ale jak ktoś mnie atakuje, to się bronię. Wyrwanie komórki, to naruszenie mojej nietykalności i atak na moją osobę. Nie wiem czy następny nie będzie nóż, albo pałka, więc naturalną reakcją powinna być obrona, przez szybki kontratak i dystans... A to, czy ktoś sobie zażartował po prostu, można by wyjaśnić, jak zagrożenie zostałoby już zneutralizowane i np zbierało zęby z ziemi.
Co to ma wspólnego z tolerancją? W większości przypadków jest to idiotyczny atak na drugą osobę, czasem słowny, a czasem fizyczny. W przypadku ostatniego, reakcji obronnej nie ma się co dziwić. Może wyjęcie klamki to przesada, ale to są czarni z getta, więc...
Poziom debilizmu jest porazajacy
docxxx, nie starzejesz się, tylko internet zaczyna Ci umykać. Zobacz ile ostatnio powstało takich kanałów z "prankami" na YT. Najpopularniejsze są te, gdzie udaje się kogoś sprowokować. Im więcej wyświetleń, tym więcej $$.
Na początku to było śmieszne, ale wtedy poziom żartów był troszkę wyższy.
Może wyjęcie klamki to przesada, ale to są czarni z getta, więc...
Żadna przesada. Ktoś Cię atakuje, to się bronisz. Przynajmniej masz pewność, że skutecznie. ;) Na debilizm to skuteczne lekarstwo. Myślę, że w wielu przypadkach nie trzeba użyć broni, wystarczy ją pokazać, a taki delikwent następnym razem zastanowi się 10 razy zanim sobie głupio zażartuje.
Tak, mogę być czarnuchem z getta, nazywajcie mnie jak chcecie. ;)
Żadna przesada. Ktoś Cię atakuje, to się bronisz. Przynajmniej masz pewność, że skutecznie. ;) Na debilizm to skuteczne lekarstwo. Myślę, że w wielu przypadkach nie trzeba użyć broni, wystarczy ją pokazać, a taki delikwent następnym razem zastanowi się 10 razy zanim sobie głupio zażartuje.
Tak, mogę być czarnuchem z getta, nazywajcie mnie jak chcecie. ;)
Debilizm jako jednostkę chorobą leczy się w inny sposób, tak samo jak w inny sposób leczy się agresję.
Czym większy prymityw, tym łatwiej go sprowokować. Są osobniki, które stają się agresywne, nawet podczas kontaktu wzrokowego. Jestem na 200% pewien, że w przypadku 99,9% czarnych osobników z tego filmiku nawet zwykły krótki bezpośredni kontakt wzrokowy wyzwoliłby agresję. Bez potrzeby prowokowania słownego, czy fizycznego.
michasacuer
08-08-2014, 10:50
Panowie, polecam na ten ponury dzień. Nie jestem rasistą, (żeby nie było) ale ten człowiek mnie bawi (dużo jest filmów z jego uziałem w internecie, Amazing Racist) ;) Dla tych co znają angielski na poziomie komunikatywnym ;)
9Z0XDKRWHgs
dGFOf1ezyfI
PWO7CMF5otY
Debilizmu się*nie leczy, gdyż jest to upośledzenie lekkiego stopnia. Dorosły jest na etapie rozwoju 12. letniego dziecka, niestety pozbawiony jest możliwości abstrakcyjnego myślenia, co udowodniły te filmiki. Nie wiem czy kontakt wzrokowy spowodowałby agresję, ale pierdnięcie w twarz 120 kilowemu murzynowi świadczy o upośledzeniu poważniejszego stopnia. Nie lepiej z kontrolowaniem impulsów agresywnych radzą sobie celebtyci atakujący robiących im zdjęcia. Czekam na filmik pt: Jak dałem po pysku niedźwiedziowi lub Tygrys syberyjski - co mi zrobisz jak mnie złapiesz.
Czekam na filmik pt: Jak dałem po pysku niedźwiedziowi lub Tygrys syberyjski - co mi zrobisz jak mnie złapiesz.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://giftube.pl/pics/472.gif)
To został jeszcze tygrys :D
To jest zwykła nieuprzejmość. Gbur nie chciał się*orzeszkiem podzielić. I jeszcze uderzył misia. Poza tym chyba brakuje dalszego ciągu...
To został jeszcze tygrys :D
Tygrys ma wywalone na wszystko:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/QJQxJp-1.jpg
źródło (http://imageshack.com/a/img911/7181/QJQxJp.jpg)
Shao, to jest tygrys po obiadku. Nie liczy się. W dodatku wygląda na bardziej rozwiniętego intelektualnie od gostków, którzy te "żarty" uskuteczniali.
Żadna przesada. Ktoś Cię atakuje, to się bronisz. Przynajmniej masz pewność, że skutecznie. ;) Na debilizm to skuteczne lekarstwo. Myślę, że w wielu przypadkach nie trzeba użyć broni, wystarczy ją pokazać, a taki delikwent następnym razem zastanowi się 10 razy zanim sobie głupio zażartuje.
Tak, mogę być czarnuchem z getta, nazywajcie mnie jak chcecie. ;)
Wiesz, jak się wyciąga broń, to po to, żeby jej użyć, a nie dla przyjemności. Straszenie też dla mnie jest trochę kiepskim pomysłem, bo nie wiesz czym on Cię następny postraszy. Za duże ryzyko.
Debilizm jako jednostkę chorobą leczy się w inny sposób, tak samo jak w inny sposób leczy się agresję.
Całe szczęście, że kiedyś, kiedy nasza rasa dopiero się rozwijała leczenie wszelkich tego typu ułomności przebiegało w innym trybie i zajmowały się tym głównie mamuty, tygrysy czy inne drapieżniki, które po prostu debili zjadały.
Z resztą, ta osoba, nie ma jednostki chorobowej, jest po prostu głupia i ma zwichrowane poczucie humoru i uważa się za bezkarną, bo przecież "it's a prank!" "there's a camera!" "it's for youtube!".
Nie można popadać w absurd mówiąc o tolerowaniu takich zachowań.
Ja nie jestem "czarnuchem z getta", ale byłbym chyba znacznie mniej tolerancyjny niż większość z nich wobec takiego gnoja i nie skończyłoby się na paru niewinnych klapsach.
marszull
08-08-2014, 23:48
z niedzwiedziem i czlowiekiem, to od razu ta reklama mi sie kojarzy ;)
f94WI-0chv4
Czarni to jednak nie mają luzu:)
Gdzieś jest jeszcze drugi film, na których widać nieudane pranki i krzywdę ludzi. Np. faceta tak przestraszyli, że dostał ataku padaczki i padł na długi. Jakby mi tak ktoś dzieci wystraszył, to jak już pisałem, waliłbym w ryj.
Dżizas. Tutaj się tych patologicznych filmów nie spodziewałem.
Jak można się tym całym prankiem jarać?
Wkleiłem, bo poczytałem komentarze, jacy Ci ludzie nietolerancyjni itd. Ktoś nawet nawiązał do Zawiszy i Rafalala ;)
ps. Freefly, jak byłem młody, też byłem murzynem ;)
Miiiiii? Czemu mi?
Gdzieś jest jeszcze drugi film, na których widać nieudane pranki i krzywdę ludzi. Np. faceta tak przestraszyli, że dostał ataku padaczki i padł na długi. Jakby mi tak ktoś dzieci wystraszył, to jak już pisałem, waliłbym w ryj.
Czemu "na długi"?
W sensie "poległ za długi"...
Miało być "padł jak długi".
ps. Ekonecie, drogi moderatorze. Już czas, aby ktoś powiedział Ci, że w****... ludzi wtrącając się w taki sposób do wątku. Najpierw naprawcie możliwość edycji, a dopiero później wypominaj komuś błędy.
Tu nie ma co naprawiać - masz 30 minut, o ile dobrze pamiętam.
To jeszcze powiedz, czemu mi?
Tu nie ma co naprawiać
No nie wiem...
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=249267 ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.