Zobacz pełną wersję : Czarnobyl foto-wyprawa
Nie będę zakładał wątku w fotodysocjacjach, zapytam tutaj. Czy na forum są osoby które wybierają się w niedalekiej przyszłości do Czarnobyl/ Prypeć porobić zdjęcia? Jeśli istnieje grupa, to chętnie dołączę się i wesprę załatwienie wszystkich spraw związanych z wyjazdem.
Sam chetnie pisałbym się na coś takiego.
Więc jeżeli ktoś myślał o temacie a szukał chętnych to myślę ze spokojnie mnie + żona liczyć można.
Znalazłem coś:
http://strefazero.org/index.php
zbyszekD7000
06-08-2014, 18:47
Na forum też był wątek o tym poszukaj w turystyce fotograficznej
Nie wiem czy w tej chwili to dobry pomysł aby jechać na Ukrainę!
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=249367
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.