PDA

Zobacz pełną wersję : Czarnobyl foto-wyprawa



Guciol
06-08-2014, 10:08
Nie będę zakładał wątku w fotodysocjacjach, zapytam tutaj. Czy na forum są osoby które wybierają się w niedalekiej przyszłości do Czarnobyl/ Prypeć porobić zdjęcia? Jeśli istnieje grupa, to chętnie dołączę się i wesprę załatwienie wszystkich spraw związanych z wyjazdem.

lukpep
06-08-2014, 13:26
Sam chetnie pisałbym się na coś takiego.
Więc jeżeli ktoś myślał o temacie a szukał chętnych to myślę ze spokojnie mnie + żona liczyć można.

Guciol
06-08-2014, 18:23
Znalazłem coś:

http://strefazero.org/index.php

zbyszekD7000
06-08-2014, 18:47
Na forum też był wątek o tym poszukaj w turystyce fotograficznej

SHOX!
07-08-2014, 16:34
Nie wiem czy w tej chwili to dobry pomysł aby jechać na Ukrainę!

Vian
08-08-2014, 07:25
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=249367