PDA

Zobacz pełną wersję : Zapraszam na moją wystawę



doktor
01-08-2014, 13:15
Witam,
Od dziś, czyli od 1 sierpnia startuje moja wystawa w kawiarni “Kubek w Kubek” przy ul. Grażyny 16 w Warszawie. Można zobaczyć zdjęcia zrobione w Indiach podczas przejażdżki Himalajską Kolejką Górską w Darjeeling. Częścią tej wystawy jest również książka dla dzieci traktująca w formie wierszowanej o podróży pociągiem parowym, w której zdjęcia z Darjeeling stanowią ilustrację.


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/wystawa_s-1.jpg
źródło (http://zciemniacz.files.wordpress.com/2014/08/wystawa_s.jpg)

Zapraszam do obejrzenia wystawy jak i do wypicia kawy w kawiarni “Kubek w kubek”

http://www.kubekwkubek.com/

shaolin
01-08-2014, 13:26
Wpadlbym ale blizej mam do kolejki niz na wystawe :mrgreen:
Gratulacje!

Jak ktos pojdzie z naszych to zrobcie jakas relacje i wezcie autograf dla mnie!

doktor
01-08-2014, 14:42
Wpadlbym ale blizej mam do kolejki niz na wystawe
Gratulacje!

Nie musisz stać w kolejce. Zadzwoń, wejdziesz poza kolejnością.

Dzięki Shao.

Grzesiek_G
02-08-2014, 11:54
Niestety za daleko, da się kupić książkę poza wystawą?

doktor
02-08-2014, 15:38
Pewnie, że tak. Książka liczy sobie 20 stron. Do wystawy wydrukowana została wersja zgodna z wystawą, czyli ilustrowana zdjęciami z Darjeeling. Jest jeszcze wersja ze zdjęciami z Bieszczad (kolejka leśna w Cisnej) i wersja z Nilgiri w Indiach.