doktor
01-08-2014, 13:15
Witam,
Od dziś, czyli od 1 sierpnia startuje moja wystawa w kawiarni “Kubek w Kubek” przy ul. Grażyny 16 w Warszawie. Można zobaczyć zdjęcia zrobione w Indiach podczas przejażdżki Himalajską Kolejką Górską w Darjeeling. Częścią tej wystawy jest również książka dla dzieci traktująca w formie wierszowanej o podróży pociągiem parowym, w której zdjęcia z Darjeeling stanowią ilustrację.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/wystawa_s-1.jpg
źródło (http://zciemniacz.files.wordpress.com/2014/08/wystawa_s.jpg)
Zapraszam do obejrzenia wystawy jak i do wypicia kawy w kawiarni “Kubek w kubek”
http://www.kubekwkubek.com/
Od dziś, czyli od 1 sierpnia startuje moja wystawa w kawiarni “Kubek w Kubek” przy ul. Grażyny 16 w Warszawie. Można zobaczyć zdjęcia zrobione w Indiach podczas przejażdżki Himalajską Kolejką Górską w Darjeeling. Częścią tej wystawy jest również książka dla dzieci traktująca w formie wierszowanej o podróży pociągiem parowym, w której zdjęcia z Darjeeling stanowią ilustrację.
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/08/wystawa_s-1.jpg
źródło (http://zciemniacz.files.wordpress.com/2014/08/wystawa_s.jpg)
Zapraszam do obejrzenia wystawy jak i do wypicia kawy w kawiarni “Kubek w kubek”
http://www.kubekwkubek.com/