Zobacz pełną wersję : Który statyw lepszy
Który statyw lepszy
Statyw Manfrotto Compact Action 5 sekc. z głowicą hybryd
http://proline.pl/?p=MAN+MF-COMPACTACN-BK
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/manmfcompactacnbk_0-1.jpg
źródło (http://proline.pl/pic/man-mf-compactacn-bk_0.jpg)
czy :
Statyw Velbon D 6000
http://proline.pl/?p=VELBON+DV6000
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/07/velbondv6000_0-1.jpg
źródło (http://proline.pl/pic/velbon-dv6000_0.jpg)
Który z tych 2 polecacie :)
A może coś polecicie w tej cenie z głowicą co można w 4 kierunkach wyginać ?
żeby można było przechylić w przód tył jak najbardziej można a w boki tak 90 stopni.
Pierwszy będzie pewnie chybotliwy bo dużo łączeń. Drugi ma specyficzną głowicę i nogi na sztywno, z kolumną centralną - na pewno o takie coś Ci chodzi?
Napisz co chcesz do tego podpinać, bo tak to sobie można gdybać.
Jeszcze znalazłem taki :
STATYW FOTO-VIDEO 39 - 168cm + MAKRO VOLPE
http://allegro.pl/statyw-foto-video-39-168cm-makro-wawa-dtp400-i4418423451.html
A do czego ma ten statyw służyć??
Do zdjęć w plenerze i czasami do makro i żeby fotki można było robić w pionie i poziomie
Do zdjęć w plenerze i czasami do makro i żeby fotki można było robić w pionie i poziomie
To żaden z tych dwóch.
Pierwszy do dość chynotliwy i z kretyńską głowicą, a drugi to statyw wideo - ciężki i z głowicą dedykowaną pod wideo, a trzeci to jakieś gó***no bez firmy czy nazwy.
Przechylanie aparatu do pionu ma każdy normalnej statyw. Zarjrzyj na ofertę statywów Triopo, do te do wybierz sobie jakąś głowice innej firmy i masz tani i dość dobry statyw.
Albo Velbon Sherpa 250R - chyba najmniejsza Sherpa, po taniości i od razu z głowicą.
Nie dawno kupiłem Benro A350F taki http://www.wexphotographic.com/buy-benro-a350f-universal-tripod-kit-with-n0-head/p1547496 jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.