PDA

Zobacz pełną wersję : Głowica gimbalowa Triopo DG-3 -- pytanie



tipsi
25-07-2014, 15:12
Czy ktoś zna ten sprzęt? Chodzi mi o to, czy ramię, na którym mocowany jest aparat ma pełną swobodę obrotu o 360°? Tzn., czy można obrócić sprzęt "do góry nogami", czy też zakres obrotu jest ograniczony.

timi
25-07-2014, 20:30
Tak, ta głowica ma taka możliwość.

cezary-k
26-07-2014, 23:16
http://www.optyczne.pl/12.1-Inne_testy-Test_g%C5%82owicy_Triopo_DG-3_Wst%C4%99p.html

tipsi
04-08-2014, 19:04
Dzięki. Ale jest spory problem, żeby to u nas zamówić.