tipsi
25-07-2014, 15:12
Czy ktoś zna ten sprzęt? Chodzi mi o to, czy ramię, na którym mocowany jest aparat ma pełną swobodę obrotu o 360°? Tzn., czy można obrócić sprzęt "do góry nogami", czy też zakres obrotu jest ograniczony.
Zobacz pełną wersję : Głowica gimbalowa Triopo DG-3 -- pytanie