PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o poradę



Foto1270
24-07-2014, 21:24
Cześć, moglibyście mi podpowiedzieć ?

Zamówiłem sobie obiektyw na http://www.mediamarkt.pl/obiektyw-nikon-35mm-f-1-8g-dx,id-116865#detail-more

Na zdjęciu pisze, że jest Af, ale w opisie nie znalazłem nic na ten temat ? Miał ktoś możliwość sprawdzenia ?

Bo zacząłem się niepokoić. Czy w razie gdyby nie było AF mogę oddać bez niczego ?

Boryszuk
24-07-2014, 21:26
To AF-S czyli wbudowany silnik.

dax1990
24-07-2014, 21:26
Zastosowane technologie Silent Wave Motor

----> jak więc widać silnik jest :)

Foto1270
24-07-2014, 21:34
Czyli co jest lepsze af czy ten system ultradźwięków ? Będzie dobrze ?

PiotrekW
24-07-2014, 21:38
Tak, będzie Pan zadowolony :)

zolton
24-07-2014, 21:38
https://nikoneurope-pl.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/14980/~/oznaczenia-obiektyw%C3%B3w-nikon-af

Foto1270
24-07-2014, 21:53
Dzięki, ciułałem na ten obiektyw trochę dlatego chciałbym, żeby wszystko dobrze współpracowało z moim d5100. A tak przy okazji, czy uważacie, że d5100 można robić fotki na ślubach ?

zolton
24-07-2014, 22:07
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=204147