takijeden
22-07-2014, 22:35
Witajcie,
Stałem się posiadaczem 2 kart SDHC SanDisk 8GB i 16GB Extreme PRO 95MB/s. Czy szczęśliwym posiadaczem to się dopiero okaże.
Moją radość mąci wątpliwość, czy karty są oryginalnym produktem SanDisk.
Karty które kupiłem były zapakowane w kartonowe pudełeczko u góry i na dole zabezpieczone taśmą/naklejką przed odklejeniem. Sprzedawca w sklepie tak szybko wyciągnął karty z pudełka, żeby pokazać że są w środku, że nie zdążyłem zorientować się czy te naklejki nie były wcześniej rozcięte.
Pokazał, że karty są w blistrze i wrzucił je do kartonika tak jak były. Zapłaciłem i do domu.
Do tej pory jak kupowałem karty SanDisk to były w blistrze, który był zgrzany dookoła co dawało większą pewność, że nikt nie podmienił karty na jakąś podróbę.
Tym razem było inaczej. Wyciągnąłem blister z kartonowego pudełeczka i okazało się że:
blister z kartą 8GB jest zgrzany tylko na 2 sąsiednich bokach, pozostałe dwa nie były zgrzane ze sobą
blister z kartą 16GB w ogóle nie był zgrzany, a na karcie zauważyłem odcisk palca (co tym bardziej mnie zdziwiło).
Czy kiedy kupowaliście ostatnio takie karty SanDisk to blister też nie był zgrzany?
Pozdrawiam,
Stałem się posiadaczem 2 kart SDHC SanDisk 8GB i 16GB Extreme PRO 95MB/s. Czy szczęśliwym posiadaczem to się dopiero okaże.
Moją radość mąci wątpliwość, czy karty są oryginalnym produktem SanDisk.
Karty które kupiłem były zapakowane w kartonowe pudełeczko u góry i na dole zabezpieczone taśmą/naklejką przed odklejeniem. Sprzedawca w sklepie tak szybko wyciągnął karty z pudełka, żeby pokazać że są w środku, że nie zdążyłem zorientować się czy te naklejki nie były wcześniej rozcięte.
Pokazał, że karty są w blistrze i wrzucił je do kartonika tak jak były. Zapłaciłem i do domu.
Do tej pory jak kupowałem karty SanDisk to były w blistrze, który był zgrzany dookoła co dawało większą pewność, że nikt nie podmienił karty na jakąś podróbę.
Tym razem było inaczej. Wyciągnąłem blister z kartonowego pudełeczka i okazało się że:
blister z kartą 8GB jest zgrzany tylko na 2 sąsiednich bokach, pozostałe dwa nie były zgrzane ze sobą
blister z kartą 16GB w ogóle nie był zgrzany, a na karcie zauważyłem odcisk palca (co tym bardziej mnie zdziwiło).
Czy kiedy kupowaliście ostatnio takie karty SanDisk to blister też nie był zgrzany?
Pozdrawiam,