Zobacz pełną wersję : Takie nietypowe pytanko..
Xavier80
13-07-2014, 21:12
Czy przetrzymywanie ( jako miejsce stałego stacjonowania) aparatu w plecaku lub torbie może mieć niekorzystny wpływ na jakieś jego elementy składowe? Zawilgocenie itp? Gdzie trzymacie na codzień swój sprzęt?
Wind Mill
13-07-2014, 21:23
Aparat w plecaku to jedna rzecz, ważniejsze jest gdzie przebywa ów plecak! ;)
Plecak na 100% nie zawilgoci Ci aparatu (no chyba, że taki prosto spod prysznica).
U mnie sprzęt zawsze jest w tobie/plecaku. A co się nie mieści, to na półce w szafce. Oprócz tego w torbie na dnie jest pochłaniacz wilgoci, a to z takiego powodu, że za równo aparat, jak i torba bywają w różnych warunkach.
Ja swój sprzęt w całości trzymam w plecaku. Jest bezpieczny przed dziećmi(!!!) i kurzem :) ... i zawsze wszystko jest na miejscu.
Xavier80
13-07-2014, 22:02
Dzięki Panowie za odpowiedź, bo upakowałem trochę ten mój plecaczek i po powrocie z pstrykania nie chce mi się go rozpakowywać.
velaskez
13-07-2014, 22:33
Dla spokoju możesz włożyć do środka woreczki z pochłaniaczem wilgoci.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.