PDA

Zobacz pełną wersję : Kompakt dla córki.



D_Z_I_A_D_E_K
12-07-2014, 15:41
Witam.
Szukam jakiegoś zgrabnego, nie dużego kompakcika dla mojej 9 letniej córki.
Cena to max 700-800zł
Proszę Was pomóżcie, mam już mętlik w głowie.

freefly
12-07-2014, 16:02
Jeśli na być dla 9 latki, to taki, który będzie się jej podobał pod względem wyglądu. Usiądź z córkę i pooglądajcie i niech dokona wyboru.

D_Z_I_A_D_E_K
12-07-2014, 16:15
Wygląd to rzecz drugorzędna. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość obrazka, jasność obiektywu, itp. Dobrze aby był nie za duży, miał manual. To już będzie jej 3 aparat, więc można powiedzieć, że jest średnio-zaawansowana :)

D_Z_I_A_D_E_K
12-07-2014, 16:19
aha i jeszcze jedno, waga nie ma znaczenia ;)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/248055_645046215521701_1071384355_n.jpg)

stachmuszel
12-07-2014, 16:33
Dziadek, nie obraz się, ale zadales pytanie nie w tym dziale. W działach o Coolpix i innych systemach sa podobne wątki. Dodam, ze bardzo obszerne ;-)

D_Z_I_A_D_E_K
12-07-2014, 17:08
fakt, zagapiłem się, już poprosiłem o przeniesienie