Zobacz pełną wersję : Karta pamięci KARTA PAMIĘCI HAMA HS GOLD SDHC 32GB UHS-I 45 MB/S
Czy ktoś użytkuje/użytkował kartę pamięci HAMA HS GOLD SDHC 32GB UHS-I 45 MB/S ?
Cenę ma bardzo przystępną ( 55-60zł) , oferuję gwarancję dłuższą niż sandisk. Klasa prędkości też zdaje się być ok.
Miała by być używana z d600. Ewentualnie jeżeli nie ta karta to czy jest coś godnego polecenia w równie atrakcyjnej cenie?
1. Hama to Hama - czyli tania chińszczyzna z logiem.
2. Jak może być dłuższa gwarancja niż dożywotnia ??
3. Coś godnego polecenia - SanDisk Extreme.
Porównywałem z Karta pamięci SanDisk SDHC 32 GB Ultra 30 MB/s , ta ma 5 lat gwarancji.
Sandisk jest blisko 2 razy droższy,a już z dwiema kartami CF miałem problemy. Korzystałeś z tych kart?
Porównywałem z Karta pamięci SanDisk SDHC 32 GB Ultra 30 MB/s , ta ma 5 lat gwarancji.
Sandisk jest blisko 2 razy droższy,a już z dwiema kartami CF miałem problemy. Korzystałeś z tych kart?
Ultra 32GB kosztuje mniej więcej tyle samo co ta Hama. I tak ma 5 lat, ale piszesz o kartach 45MB/s a nie 30 MB/s
Extreme 45MB/s 32 GB kosztuje ok 100zł i ma dożywotnią gwarancję. Pierwsza z brzegu na allegro:
http://allegro.pl/karta-extreme-sd-sdhc-32gb-sandisk-45mb-s-class-10-i4386065875.html
Ja raz użyłem karty Hama - daleka od deklarowanej prędkości przy zapisie sekwencyjnym i potwornie wolna przy zapisie losowym.
--------------
Edit:
Poszukałem testów tej Hamy - zapis w testach wychodzi ok 16-20MB/s
Sandisk Extreme osiąga 42 MiB/s zapisu. (test wykonany przed chwilą - dokładnie średnia wyniosła 41.78 MiB/s )
Doczytajcie co oznacza "gwarancja dozywotnia" :D Zdziwicie sie, co producent mial na mysli :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.