PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się go pozbyć?



zolton
08-07-2014, 10:36
Tudzież o brzuch mi chodzi ;)
Nie żebym był jakoś tak bardzo gruby ale mam taką dziwną wypukłość :P
Ludzie mówią, że jestem chudy ale brzuszek mam. Spowodowane to było przez błąd lekarza. W dzieciństwie byłem b. chudy i miałem astmę. Dostałem dość silne leki jak na mój wiek (miałem 5-6 lat a sterydy brałem jak dla 40. latka). Od tamtej pory jak zjem nawet 2-3 kromki to wyglądam jakbym pożarł całą kurę czy coś takiego. Jakie ćwiczenia sugerujecie? Słyszałem, że od brzuszków kręgosłup siada.

stock
08-07-2014, 10:40
w pierwszej kolejności wbiłbym do dobrego lekarza. bo jak Cie po 2-3 kromkach wydyma to cos nie tak chyba. Jak też jestem chudy z brzuszkiem - ale u mnie to od piwska :)

zolton
08-07-2014, 10:42
Noo ja piwko piję max jedno na tydzień i to mało gazowane (chyba, że jakieś ognisko jest to wzrośnie do 2-3 ale to mało co bo znajomi się po świecie rozjechali).

stock
08-07-2014, 10:44
no ja od 20 w góre tygodniowo :)
No ale to nie watek co pijemy ale jak zlikwidowac brzuch :)

zolton
08-07-2014, 10:53
Tam 1-2 piwa nawet lekarz zaleca mojemu koledze wypić :)

Ok. Poczekam na odpowiedzi innych. Może mają jakieś ciekawe i przyjemne ćwiczenia.

Nawet głodówki próbowałem. Przez tydzień w akademiku jak zjadłem 2 posiłki to góra. Lekkie śniadanie i talerz zupy czy jakiś kawałek mięska ok 17 aby kolacji nie jeść - i nic to nie dało :/

Staram się nie jeść byle czego. 90% dziennego jedzenia to zdrowe składniki

RobertMiernik
08-07-2014, 10:59
Dietą brzucha zgubić niemożliwością, ćwiczyć musisz go młody padawanie

zolton
08-07-2014, 11:02
To i ja wiem mistrzu. Tylko czym? Od brzuszków mnie mdliło jeszcze :P

shaolin
08-07-2014, 11:02
Po pierwsze: tu masz watek, zeby zadawac takie pytania -> http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=189247
Po drugie: dobry pan trzyma konia pod dachem :twisted:

zolton
08-07-2014, 11:05
Ooo...wiedziałem, że gdzieś był ale nie znalazłem :/ Dzięki :) Zaraz tam napiszę.

Taaa jak to mówią:
pod dużym kamieniem duża ryba :D Jednak gdy się samicy (czyt. uwięzi) szuka na całe życie to trzeba wyglądać :D

stock
08-07-2014, 11:06
dach dachem ale nie kazdy kuc potrzebuje hangaru :D

nie szukaj samicy co to na brzuch poleci bo to niedobre kobiety sa. :)

zolton
08-07-2014, 11:09
Czemu tak sądzisz, że niedobre? :D

Mając brzuszek to co np ją będzie powstrzymywać od zapuszczenia wypuklenia w środkowych częściach ciała? :P

yabols
08-07-2014, 11:09
To jak szukasz "uwięźi" to tu masz sciągę jak powninieneś wyglądać :P : http://foxhoundstudio.com/blog/fitness-lifestyle/the-ideal-male-physique-%E2%80%94-what-girls-want-want-guys-want-to-be/