PDA

Zobacz pełną wersję : Olympus SZ-16 czy Canon PowerShot SX510 IS



malyaviator
07-07-2014, 13:05
Witam serdecznie.

Chciałbym poprosić fachowców o pomoc.

Mianowicie zakup którego aparatu będzie bardziej satysfakcjonujący ( Olympus SZ-16 czy Canon PowerShot SX510 IS) w przypadku zdjęć w słabszym świetle ( wesele i inne tego typu imprezy)

W olympusie wg danych fabrycznych lampa ma zasięg aż 13m (ISO 3200) to dużo czy mało ?

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam
Marcin

MstrG
07-07-2014, 13:13
Witam serdecznie.

Chciałbym poprosić fachowców o pomoc.

Mianowicie zakup którego aparatu będzie bardziej satysfakcjonujący ( Olympus SZ-16 czy Canon PowerShot SX510 IS) w przypadku zdjęć w słabszym świetle ( wesele i inne tego typu imprezy)

W olympusie wg danych fabrycznych lampa ma zasięg aż 13m (ISO 3200) to dużo czy mało ?

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Pozdrawiam
Marcin

Marcin, czym aktualnie fotografujesz? Czy chcesz robić "wesele i inne tego typu imprezy" zarobkowo którymś z ww aparatów?

Czemu wybrałeś dział serwis? :)

malyaviator
07-07-2014, 13:46
Ja jestem zupełnym amatorem a problem polega na tym iż ostatnimi czasy dużo z żoną chodzimy po weselach i zdjęcia robione dotychczasowym aparatem (Samsung ES85) są po prostu ciemne i nie ostre.
Więc zapadła decyzja żeby kupić coś lepszego.

Dział serwis wybrałem przypadkiem ( nie wiedziałem gdzie się wkleić)
Pozdrawiam