Bonthyc
06-07-2014, 01:44
Na początku tak w kwestii informacyjnej - jak zapewne część z Was już wie, do życia ma wejść zmiana umożliwiająca jazdę na motorze do 125cm osobom posiadającym prawo jazdy kat. B powyżej 3 lat.
Zawsze miałem ochotę kupić motocykl ale jakoś nigdy nie mogłem zebrać się na zrobienie kategorii A. Teraz pojawiła się całkiem niezła okazja do nabycia takiego jednośladu. Ja akurat upatrzyłem sobie rometa ogara cafe. Wybór trochę z sentymentu bo sam za młodu jeździłem najpierw komarkiem a potem ogarem, a trochę dlatego, że podoba mi się linia w stylu dawnej wsk/wfm. Cena nowego motorka również nie jest w tym przypadku bez znaczenia :)
Ale dosyć krypto reklamy o którą pewnie zaraz będę posądzony;) Chciałem zadać pytanie do ludzi trochę zorientowanych w temacie. Jakie polecacie ciuchy na moto i w jakiej kasie da się kupić dobry i bezpieczny sprzęt? Na co zwracać uwagę przy wyborze ochraniaczy itp? Jest coś w rodzaju "mojego pierwszego zestawu" na motocykl?:razz:
Zawsze miałem ochotę kupić motocykl ale jakoś nigdy nie mogłem zebrać się na zrobienie kategorii A. Teraz pojawiła się całkiem niezła okazja do nabycia takiego jednośladu. Ja akurat upatrzyłem sobie rometa ogara cafe. Wybór trochę z sentymentu bo sam za młodu jeździłem najpierw komarkiem a potem ogarem, a trochę dlatego, że podoba mi się linia w stylu dawnej wsk/wfm. Cena nowego motorka również nie jest w tym przypadku bez znaczenia :)
Ale dosyć krypto reklamy o którą pewnie zaraz będę posądzony;) Chciałem zadać pytanie do ludzi trochę zorientowanych w temacie. Jakie polecacie ciuchy na moto i w jakiej kasie da się kupić dobry i bezpieczny sprzęt? Na co zwracać uwagę przy wyborze ochraniaczy itp? Jest coś w rodzaju "mojego pierwszego zestawu" na motocykl?:razz: