PDA

Zobacz pełną wersję : D610



MirkoS
04-07-2014, 19:22
Witam!

Szukam kogoś kto ma D610 albo potrafi się nim obsługiwać.

Może ktoś z Dolnego Śląska?

Pozdrawiam

M.

fafniak
04-07-2014, 19:24
a co chcesz z tym 610 robić żeby się obsłużyć ?!?!????

Seś@
04-07-2014, 19:35
O co konkretnie chodzi z tą obsługą ?

sokolnik
04-07-2014, 20:58
Pewnie jak zrobić zdjecie?

Zdjąć dekielek :-)

salvdali
04-07-2014, 23:08
Nie zaszkodzi jeszcze włączyć puszkę.... Ale jakby co to mogę coś pomóc. Tylko, że ja nie Slazak...

Seś@
05-07-2014, 03:47
Tylko, że ja nie Slazak...
Z Wałbrzycha to nie Ślązak :-) Też jak gdzieś jadę, poza Dolny Śląsk to co niektórzy się dziwią że (ja) Ślązak, a normalnie mówię ;-)

MirkoS
06-07-2014, 15:45
Dzięki za odzew.
Mam problem z ustawieniami.
Więcej prywatnie.
Pozdrawiam :)

Seś@
06-07-2014, 16:36
Dzięki za odzew.
Mam problem z ustawieniami.
Więcej prywatnie.
Pozdrawiam :)
Oki :-)

MstrG
06-07-2014, 16:42
Pisz śmiało tutaj, chętnie pomożemy.

Seś@
06-07-2014, 17:00
MirkoS. MstrG dobrze Ci radzi. Tu jest ,,fura'' ludzi znających się na aparatach i fotografii. Ja ,,mały żuczek'' jestem :-)
Też z tego forum sporo się dowiedziałem :-)

pawl_s
06-07-2014, 18:45
Najpierw wszyscy powiedza zebys przeczytal instrukcje i beda marudzic, ze wszystko schodzi na psy. Ale w koncu Ci pomoga, wiec pytaj :D

doktor
07-07-2014, 22:49
Ja gryzę. I jestem nieszczepiony.

ekonet
08-07-2014, 08:24
a co chcesz z tym 610 robić żeby się obsłużyć ?!?!????
Też nie mogę się doczekać, nigdy nie widziałem kogoś, kto obsługuje się aparatem (fotograficznym). ;)

kurczeblade
08-07-2014, 09:47
Co do tematu.
Ja nie gryzę, Wałbrzych blisko do Wrocławia . Mam D600 - można wpaść pogadać o aparacie, a obsłużyć to przy okazji można piwko ! :)

stock
08-07-2014, 09:59
---------------
A autor watku moze wpaśc na spotkanie fotograficzne do Wrocławia.

Seś@
08-07-2014, 15:14
Z autorem wątku to ja się spotkam (mamy najbliżej siebie) Zapewne spotkanie z którymś z Was wieeeele więcej by go nauczyło. Autor wątku jest pisarzem, dusza wrażliwa :-) i dlatego (zapewne, nie pytałem) nie umie technicznie pytań zadawać o sprzęcie i funkcjach. A tu i waśnie i uszczypliwości czasem :-) Mam nadzieję że MirkoS się odezwie tu :-)

Rafał_Sz
13-07-2014, 17:57
Posprzatalem, Onetu nam tu nie potrzeba.