PDA

Zobacz pełną wersję : osoba wcacająca z USA-szukam



Davit
01-07-2014, 20:09
szukam osoby , która wraca z USA w celu przywiezienia jednej rzeczy, która jest niedostępna na naszym rynku EU.
Za wszelką pomoc będę wdzięczny.

RobertMiernik
01-07-2014, 20:14
Za trzy-cztery tygodnie będę ściągał ostatnią paczkę z USA, jak chcesz się dołączyć to pisz na PW.
(trzy-cztery tygodnie + kolejne 3-4 na przepłynięcie oceanu...)