Zobacz pełną wersję : Do Wrocławian - czy ten sklep istnieje?
Jak w temacie.
Czy ten sklep
http://garnitury-wroclaw.pl/odziez-meska.html
istnieje i czy ktoś ma z nim jakieś osobiste doświadczenia?
Bo w sumie warto do niego wpaść nawet z Gdańska.
lajkonik
29-06-2014, 22:40
Kupowałem tam kiedyś portki. Miła obsługa i dobre ceny. Wydaje mi się, że istnieje. Jutro Ci napiszę konkretnie.
Dzięki.
Jak będę w pobliżu to muszę tam wpaść.
Kilka miesięcy temu istniał.
velaskez
01-07-2014, 22:13
Ja bym po prostu tam zadzwonił, żeby sprawdzić czy istnieje :D
Czemu warto tam podejść? Coś robią super dobrze?
lajkonik
04-07-2014, 18:10
Sklep istnieje. Aleksander - moda męska. Dziś tam byłem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.