Zobacz pełną wersję : nikon d300s i pilot
Witam.
Kupiłam właśnie pilot meike ml l3 do d300s i nie wiem co zrobić, żeby działał? Co mam ustawić, żeby były kompatybilne?
Obawiam się, że tym pilotem nie wyzwolisz migawki. Tylko wężyk.
stoodent1
25-06-2014, 20:57
Ja mam podobny badziew za 10zł i działa bardzo przyzwoicie, zasięg max 7m, w d5000 działa w trybie AF-C z ustawionym wyzwalaniem z pilota.
Działa.
Borat1979
25-06-2014, 21:00
A D300s to w ogóle ma czujnik podczerwieni?
stoodent1
25-06-2014, 21:11
Wychodzi że nie ma właśnie wszedłem w specyfikację ;)
Tylko w instrukcji aparatu jest napisane, ze dziala z pilotem ml 3
Borat1979
25-06-2014, 22:44
Tylko w instrukcji aparatu jest napisane, ze dziala z pilotem ml 3
ML-3 to ten:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2014/06/01radio-3.jpg
źródło (http://www.nikonschool.it/images/micronova/big/01-radio.jpg)
D300s tylko wężyk, nie ma podczerwieni.
D300s tylko wężyk, nie ma podczerwieni.
Jest, jeśli kupi się taki szajsowaty grip Photoolex'a:
http://www.photoolex.pl/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=6&name=photoolex-dslr-battery-grip-nikon-d300-d700&Itemid=70
Wojteksw
26-06-2014, 13:50
Ja mam taki i jestem zadowolony.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/u/237064716/DSCF3081i.jpg)
STACHO63
16-01-2016, 18:23
Jest, jeśli kupi się taki szajsowaty grip Photoolex'a:
http://www.photoolex.pl/index.php?option=com_hikashop&ctrl=product&task=show&cid=6&name=photoolex-dslr-battery-grip-nikon-d300-d700&Itemid=70
Dokładnie tak. Ustawienia: automatyczny wybór pola AF przy włączonym gripie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.