Prezo
25-06-2014, 17:43
Obecnie używam paska nadgarstkowego, do którego przyzwyczaiłem się i nie chciałbym rezygnować.
Podobny do tego, tyle, że innej firmy. Mocowanie takie same.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://esmerd.vot.pl/images/aukcje/grip/3.jpg)
Chciałbym natomiast zmienić oryginalny pasek Nikona na taki lub bardzo podobny:
http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-kamery-torba-canon-nikon-sony-i4286237041.html
Teraz pytanie jak to połączyć?!
Można oczywiście śrubę wkręcić w śrubę, ale trochę będzie odstawać od dolnej części body.
Znacie jakieś inne rozwiązanie, aby połączyć dwa wspomniane wyżej paski??
Podobny do tego, tyle, że innej firmy. Mocowanie takie same.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://esmerd.vot.pl/images/aukcje/grip/3.jpg)
Chciałbym natomiast zmienić oryginalny pasek Nikona na taki lub bardzo podobny:
http://allegro.pl/pasek-do-aparatu-kamery-torba-canon-nikon-sony-i4286237041.html
Teraz pytanie jak to połączyć?!
Można oczywiście śrubę wkręcić w śrubę, ale trochę będzie odstawać od dolnej części body.
Znacie jakieś inne rozwiązanie, aby połączyć dwa wspomniane wyżej paski??