Zobacz pełną wersję : Festiwal kawy w Łodzi a nocleg
Wybieram się na festiwal kawy do Łodzi i zwracam się z prośbą o polecenie noclegu w centrum aby nie zrujnowal mojego budżetu
Skorzystaj w pełni z festiwalu, to nie będziesz musiał spać :)
Dziękuję za radę. Ja jednak pozwolę sobie na nocleg.
coach_lodz
25-06-2014, 08:30
Hilton albo Andels ;)
Rozumiem dziękuję za pomoc ale chyba lepiej zadać pytanie na onecie niż na nikoniarzach.
Spaliśmy niedawno w Butique Hotel (http://www.hotels24.com.pl/), konkretnie przy ul. Rewolucji 1905 8. Trochę duszno w pokojach, ale ogólnie na plus.
coach_lodz
25-06-2014, 08:40
Rozumiem dziękuję za pomoc ale chyba lepiej zadać pytanie na onecie niż na nikoniarzach.
oj przepraszam, żartowałem tylko :D nie strzelać ;)
PS Hotel Bedrooms na Piotrkowskiej 64, ceny powinny być akceptowalne
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.