Zobacz pełną wersję : Zdjęcie do dowodu - gdzie w Poznaniu po 18-tej?
witam. gdzie w poznaniu można zrobić zdjęcie na dowód po osiemnastej godzinie?
Wiem, że pożyczek udzielają na dowód, ale żeby zdjęcia robili to pierwsze słyszę.
Zrób sobie sam i wydrukuj w Rossmannie.
dj_tomek
24-06-2014, 19:28
Nie ma to jak rzeczowe odpowiedzi...
Prawdopodobnie w każdym fotojokerze Ci zrobią. Czyli w centrach handlowych do godz. 21:00
nie ma co szydzić - chyba każdy fotografujący tak robi. Co to za problem z fotą do dowodu/paszportu/dyplomu/wizy. Stajesz przy ścianie, lampa w sufit, pstryk i gotowe. W szopie obciąc, wykadrować, zrobić sklejkę i za 1zł druknąć 6 czy 9 sztuk.
U pana fotografa w zakładzie taka przyjemność to pewnie z 16zł.
dj_tomek
24-06-2014, 19:34
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Nie zmienia to faktu, że na pytanie nie odpowiedziano, a może ktoś był w nagłej potrzebie i nie miał możliwości zrobienia sobie fotki:)
Zapewne mają Fotojokery w jakichś galeriach handlowych ;)
No rzeczowe odpowiedzi to norma na tym forum. więc gwoli wyjaśnienia panie stock: mieszkam w głogowie co nie trudno zaważyć ale zameldowanie mam pod poznaniem i nie mam potrzeby tego zmieniać. skończył mi się dowód i chciałem jutro złożyć wniosek bo nie nam czasu w tygodniu jeździć głogów poznań.i nie mam aparatu przy sobie to trudne do zrozumienia? jutro mam na to tylko pol godziny rano i ani minuty wiecej stąd moje pytanie i problem
No rzeczowe odpowiedzi to norma na tym forum. więc gwoli wyjaśnienia panie stock: mieszkam w głogowie co nie trudno zaważyć ale zameldowanie mam pod poznaniem i nie mam potrzeby tego zmieniać. skończył mi się dowód i chciałem jutro złożyć wniosek bo nie nam czasu w tygodniu jeździć głogów poznań.i nie mam aparatu przy sobie to trudne do zrozumienia? jutro mam na to tylko pol godziny rano i ani minuty wiecej stąd moje pytanie i problem
Niepotrzebnie się bulwersujesz. Jeździć z Głogowa do Poznania nikt Ci w tym wątku chyba nie kazał. W dodatku udzielono Ci podpowiedzi, jak sobie poradzić ze zdjęciem do dowodu po godzinie 18-tej, robiąc to za 1zł. Równo tydzień temu robiłem sobie zdjęcie do dowodu, bo również mi się skończyła jego ważność. Zrobienie zdjęcia, obróbka, dojazd do Rossmanna i wydruk zajęło mi może ze 45 minut. 4 zdjęcia za 1zł. Można?
Bo jak widzę durne posty to mnie szlag trafia. Czy ja zadałem trudne pytanie? Nie pytałem jak za złotówkę, tylko gdzie i może być nawet za 100zł.
A mnie szlag trafia gdy ktoś nie zadaje sobie nawet trudu, żeby odpowiednio zatytułować zakładany przez siebie wątek. W wątku padła rzeczowa odpowiedź na postawione w pierwszym poście pytanie, a Ty jesteś naburmuszony.
U pana fotografa w zakładzie taka przyjemność to pewnie z 16zł.
Jak ja się cieszę, że robię takie rzeczy jako jedyny u mnie na prowincji :)
Panowie, w ferworze dorady nie czytacie iż slasib
i nie mam aparatu przy sobie to trudne do zrozumienia? jutro mam na to tylko pol godziny rano i ani minuty wiecej stąd moje pytanie i problem
Więc jak może zrobić sobie zdjęcie a potem je wydrukować (nawet za 1 złoty)??? Ciekawe?
Więc jak może zrobić sobie zdjęcie a potem je wydrukować (nawet za 1 złoty)??? Ciekawe?
6qoSN3l6JwA
Panowie, w ferworze dorady nie czytacie iż slasib
Więc jak może zrobić sobie zdjęcie a potem je wydrukować (nawet za 1 złoty)??? Ciekawe?
A wspomniał o tym w poście zaczynającym wątek?
2pompony
25-06-2014, 02:08
A wspomniał o tym w poście zaczynającym wątek?
I to całkiem dosłownie: nie pytał o rady jak i czym siebie sfotografować, tylko gdzie w Poznaniu zrobić zdjęcie do 18tej. Trudno o większą dosłowność. :)
Ale jak zwykle tutaj dostał odpowiedzi nie na własne pytanie, tylko na pytanie, jakie zrozumieli czytający. :)
I to całkiem dosłownie: nie pytał o rady jak i czym siebie sfotografować, tylko gdzie w Poznaniu zrobić zdjęcie do 18tej. Trudno o większą dosłowność. :)
OK, w takim razie udzielam odpowiedzi na pytanie postawione w pierwszym poście:
Zrób w domu.
;) :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.