PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki korpus, jakie szkło?



lodzermensch
24-06-2014, 12:21
Z pozdrowieniami dla wszystkich spędzających godziny na rozpatrywaniu dylematów zawartych w tytule...

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114944,16198064,Trudno_uwierzyc__ze_te_zdjecia_n ie_zostaly_wykonane.html?lokale=lodz#BoxWiadMT

zolton
24-06-2014, 12:47
Ja tam wolę robić zdj zwykłym aparatem ;)
Primo: lepsza zabawa i wymienna optyka
Secundo: I hate apple :D

shaolin
24-06-2014, 12:56
Patrzac na Twoje rezultaty to niewazne czym robisz bo i tak robisz kasztany :razz:

Widzialem te zdjecia juz wczesniej, niektore dobre strzaly.

GonzoG
24-06-2014, 13:18
Dla kogoś, kto umie robić zdjęcia, to nie ma znaczenia jaki sprzęt - byleby nie utrudniał. A jak jeszcze potrafi je odpowiednio obrobić, to już nie ma żadnego problemu.
A biorąc pod uwagę ceny jabłek... to lustrzanki są tańsze.

zolton
24-06-2014, 13:25
Patrzac na Twoje rezultaty to niewazne czym robisz bo i tak robisz kasztany :razz:

Dzięki :D
Wiem, że trochę nie idzie ale może się uda to poprawić :D

lodzermensch
24-06-2014, 13:26
(...) Secundo: I hate apple :D


(...) A biorąc pod uwagę ceny jabłek... to lustrzanki są tańsze.


Nie chodzii o Apple'a...
Te zdjęcia robione były po prostu telefonem czy tabletem, dobrym czy złym - zostawiam osądowi szanownych koleżanek i kolegów... Po prostu telefonem...





Ja tam wolę robić zdj zwykłym aparatem ;) (...)

Ja też.

Pytanie:
Akcent kładziesz bardziej na zwykłym, czy aparatem?... :razz: