Zobacz pełną wersję : Jaki korpus, jakie szkło?
lodzermensch
24-06-2014, 12:21
Z pozdrowieniami dla wszystkich spędzających godziny na rozpatrywaniu dylematów zawartych w tytule...
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/5,114944,16198064,Trudno_uwierzyc__ze_te_zdjecia_n ie_zostaly_wykonane.html?lokale=lodz#BoxWiadMT
Ja tam wolę robić zdj zwykłym aparatem ;)
Primo: lepsza zabawa i wymienna optyka
Secundo: I hate apple :D
Patrzac na Twoje rezultaty to niewazne czym robisz bo i tak robisz kasztany :razz:
Widzialem te zdjecia juz wczesniej, niektore dobre strzaly.
Dla kogoś, kto umie robić zdjęcia, to nie ma znaczenia jaki sprzęt - byleby nie utrudniał. A jak jeszcze potrafi je odpowiednio obrobić, to już nie ma żadnego problemu.
A biorąc pod uwagę ceny jabłek... to lustrzanki są tańsze.
Patrzac na Twoje rezultaty to niewazne czym robisz bo i tak robisz kasztany :razz:
Dzięki :D
Wiem, że trochę nie idzie ale może się uda to poprawić :D
lodzermensch
24-06-2014, 13:26
(...) Secundo: I hate apple :D
(...) A biorąc pod uwagę ceny jabłek... to lustrzanki są tańsze.
Nie chodzii o Apple'a...
Te zdjęcia robione były po prostu telefonem czy tabletem, dobrym czy złym - zostawiam osądowi szanownych koleżanek i kolegów... Po prostu telefonem...
Ja tam wolę robić zdj zwykłym aparatem ;) (...)
Ja też.
Pytanie:
Akcent kładziesz bardziej na zwykłym, czy aparatem?... :razz:
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.