gswito
24-06-2014, 10:53
Witam.
Mam problem. Kupiłem niegdyś wężyk do mojego nikona i niestety otrzymałem produkt nie pasujący do mojej lustrzanki. Wtedy niestety o tym nie wiedziałem i próbowałem podłączyć kabelek. Nie wiem czy w tym momencie nie uszkodziłem wejścia w aparacie ponieważ otrzymałem inny wężyk pasujący do aparatu i po podpieciu nic się nie dzieje. Dopiero jak docisne kabel to czasem uda mi się zdjęcie zrobić (musze trzymać docisniety cały czas). Zazwyczaj jednak uda mi się tylko ostrość ustawić ale zdjęcia już nie robi jak by się zawieszało coś. Wężyk jest to zamiennik firmy aperture bodajże. Uszkodzony jest znów wężyk czy aparat? Jak by to wina wezyka była to jaki inny zamiennik kupić.
Pozdrawiam.
Mam problem. Kupiłem niegdyś wężyk do mojego nikona i niestety otrzymałem produkt nie pasujący do mojej lustrzanki. Wtedy niestety o tym nie wiedziałem i próbowałem podłączyć kabelek. Nie wiem czy w tym momencie nie uszkodziłem wejścia w aparacie ponieważ otrzymałem inny wężyk pasujący do aparatu i po podpieciu nic się nie dzieje. Dopiero jak docisne kabel to czasem uda mi się zdjęcie zrobić (musze trzymać docisniety cały czas). Zazwyczaj jednak uda mi się tylko ostrość ustawić ale zdjęcia już nie robi jak by się zawieszało coś. Wężyk jest to zamiennik firmy aperture bodajże. Uszkodzony jest znów wężyk czy aparat? Jak by to wina wezyka była to jaki inny zamiennik kupić.
Pozdrawiam.