PDA

Zobacz pełną wersję : Ludzie! Udało się!!!



sokolnik
23-06-2014, 11:07
Dziś zostałem magistrem :-D

Sendilkelm
23-06-2014, 11:13
Gratuluję.

Od teraz mgr - możesz gówno robić :)
A jeśli masz jak ja to jeszcze - i nieźle żyć :)

stock
23-06-2014, 11:14
oby to był efekt cięzkiej pracy, wiedzy i znajomości tego czego się 5 czy 6 lat uczyłeś a nie kwestia przypadku. Bo skoro piszesz "udało się".
pomimo tego ze magisterium to nie jakis specjalny powód do dumy to gratuluję :)
W pośredniaku juz zapisany ? hehehe Takie czasy ...

Michal_C
23-06-2014, 11:15
Gratulacje Panie Magarzynierze :)!!!!

Onsajt
23-06-2014, 11:23
Było nauczyś sie spawać Tigiem:)
Dobra, dobra żartuję.

matomi
23-06-2014, 11:24
Łączę się z Tobą w bólu. Beztroska się skończyła :(

A bardziej poważnie: gratulacje :)

Dex
23-06-2014, 11:34
Magister jego mać (http://www.cda.pl/video/5288950/Swiat-wedlug-Kiepskich-Odcinek-57-Magister-jego-mac) :D Gratuluje

sokolnik
23-06-2014, 11:46
Wiem wiem ze magister to dziś tyle co nic... :-)
Jednak ciesze się mimo to.
A bezrobocie? Hmm nie znam tego zjawiska i ogólnie nie narzekam :-)


dzięki ludzie :-)

Vian
23-06-2014, 11:49
witamy w klubie :D
gratulacje!

shaolin
23-06-2014, 12:00
A ja nie mam magistra, co wygralem? :twisted:

Czyt. gratulacje!

velaskez
23-06-2014, 12:03
Teraz czas na doktorat :mrgreen:

Gratulacje

zako
23-06-2014, 12:07
No i w końcu będziesz mógł w relacji z oblewania napisać: "Wszyscy rzygali tylko pan magister wymiotował" ;]

mini21
23-06-2014, 12:39
Gratulacje!

pawl_s
23-06-2014, 13:03
Gratuluję, a można spytać: mgr czego?

nigel
23-06-2014, 13:17
Gratuluję, a można spytać: mgr czego?

A czy to w obecnych czasach ważne ? (!SIC) :)

sokolnik
23-06-2014, 13:30
Wlasnie? Czy to ważne?
Zarządzanie. Lepszy wydział ekonomiczny niż pedagogika czy human :-)

robanto
23-06-2014, 13:38
skro wpadłem na ten post, to i ja gratuluje :)

stock
23-06-2014, 14:10
Wlasnie? Czy to ważne?
Zarządzanie. Lepszy wydział ekonomiczny niż pedagogika czy human :-)

biorąc pod uwagę czasy w jakich zyjemy tak samo dobry jak bibliotekoznawstwo czy teatrologia :) Życie :)
No chyba że chcesz zakładac biznesy - ale znam też wielu ludzi po kierunkach z tyłka najogólniej rzecz ujmując prowadzacych takie firmy że ho ho :) Nie ma reguł - rynek wszystko zweryfikuje.

sokolnik
23-06-2014, 14:15
Dokładnie, życie weryfikuje. Też znam ludzi co mieli 3 kierunki, same piątki a potem problem ze znalezieniem pracy itp
znam też ludzi co mają zawodówke i jeżdżą A6 z 2012 roku. Nie ma reguły. Od człowieka wszystko zależy.
Inna sprawa że z pracy na etacie ciężko się dorobić czegoś sensownego. Chyba ze jet się specjalista...ale bez prywatnego gabinetu tez ciężko.
Oj tam, to nie wątek o tym... :-)
Nie róbmy ot

zbyszekD7000
23-06-2014, 14:55
To kiedy impreza ? ;-)

Gratulejszyn :-)

lajkonik
23-06-2014, 15:07
Gratulacje! Szybkiego znalezienia pracy! :)

pawl_s
23-06-2014, 16:34
Ważne, nieważne, ciężko wyczuć. Ciekawy byłem, czy mam kolegę inżyniera elektrotechnika na forum czy nie :)

foto4deg
23-06-2014, 17:34
Ej ej! Ja jestem humanistyk i dobrze mi z tym :) Taka jest prawda, że możesz być po prawie, medycynie, ale jak z Ciebie jest d..a wołowa, to wykształcenie nic nie da. Poza tym, dziś trzeba się udzielać na i poza uczelnią - koła naukowe, konferencje itd.
Gratuluję mgr - osiągnięcie wyznaczonego celu zawsze cieszy :)

ekonet
23-06-2014, 18:19
znam też ludzi co mają zawodówke i jeżdżą A6 z 2012 roku.
Oj tam, bieda to żaden wstyd. ;)

sokolnik
23-06-2014, 18:34
To kiedy impreza ? ;-)

Gratulejszyn :-)

w sobotę fajerwerki i popitka :)


Gratulacje! Szybkiego znalezienia pracy! :)

Pracę mam :)



Dzięki ludzie :)

MARTINK
23-06-2014, 18:35
A gdzie masz foty z obrony ?
Gratulacje :) pamietam jaki to stres byl...
3 pytania, jedno z pracy, 2gie z informatyki, a 3cie... hmm Pan sie przygotuje z ostatnich 3 lat :D a dostalem pytanie dlaczego zarowki sie nieraz pala przy zalaczaniu wlacznika :)

sokolnik
23-06-2014, 19:14
nie ma fot z obrony :)
dziewczyny mają na komórkach :)

zbyszekD7000
23-06-2014, 19:20
w sobotę fajerwerki i popitka :)



Pracę mam :)



Dzięki ludzie :)

jak fajerwerki będą takie jak tu http://forum.nikoniarze.pl/showpost.php?p=3387849&postcount=1 to szacun, ale chyba będziesz musiał zrobić na zamku żeby był efekt i zwołać Nikoniarzy żeby uwiecznili ;-)

RobertMiernik
23-06-2014, 19:20
Ważne, że się udało.
Teraz można się zająć czymś co ma sens ;)

Gratulejszyn.

sokolnik
23-06-2014, 19:22
fajerwerki będą skromniejsze :)
wyrzutnia 49 strzałów hehe :)

darjo1
23-06-2014, 19:26
Też gratuluję.

nikoniarz
23-06-2014, 19:57
Nie ma reguły. Od człowieka wszystko zależy.

Co do pierwszego zdania- święta prawda. Odnośnie drugiego- fakt, ale niestety nie od jednego człowieka to zależy...

gALL
23-06-2014, 22:37
Kongratulejszyn :) właśnie przypominałeś mi o mojej obronie xxx lat temu. Wredny Ty, jaki ze mnie stary ramol. :D

20 minut wstydu a magistrem jest się całe życie :D

Dark
25-06-2014, 08:00
Gratulacje :)


Teraz czas na doktorat :mrgreen:

Eeeee... odradzam. Jeśli uda mi się w tym roku, to i tak nic z tego nie będę miał. Taka "sztuka dla sztuki" ;)

shaolin
25-06-2014, 08:16
Bedziesz mial doktorat, chyba ze w dzisiejszych czasach doktorat u nas w kraju to nic ;)

Dex
25-06-2014, 08:30
"Eeeeee, co jest doktorku?" :D

KaarooL
27-06-2014, 09:18
Hehe, jako magazynier to w polandzie możesz konserwować powierzchnie płaskie. Machnij jeszcze doktorat, wtedy można tyrać w mięsnym i na odzieżówce...

shaolin
27-06-2014, 09:51
Albo wykladac chemie... w Lidlu.

otm
27-06-2014, 10:00
http://sklep.mleczko.pl/environment/cache/images/360_360_productGfx_df4ac66cd1f106ad35b1d1d9f3639eb 5.jpg


: - )


pzdw

Q

swider
27-06-2014, 12:55
Gratuluję świeżo upieczonemu magistrowi. :)


Bedziesz mial doktorat, chyba ze w dzisiejszych czasach doktorat u nas w kraju to nic ;)
Niestety -- nic. :( Czasem wręcz nie wpisuje się do CV, coby sobie nie utrudniać znalezienia pracy. ;)
A robota na uczelni, na studiach doktoranckich za 1000 zł miesięcznie… cóż -- do najlepiej płatnych nie należy. I nie dość że uczysz innych, jeszcze sam musisz zakuwać.

stock
27-06-2014, 12:58
Jak ja dawno dawno temu (2002r) konczyłem geologię to zasugerowali nam by lepiej nie pokazywac dyplomu magistra. Licencjat był zdecydowanie lepszy do poszukiwania pracy.

sokolnik
27-06-2014, 13:13
pamiętam jak kiedyś doktor na UWM opowiadał o jakimś koledze z tytułem doktora filologii angielskiej...nie chciał już pracować na uczelni tylko w jakiejś szkole językowej. Szukał pracy. Na jednej rozmowie podobno usłyszał że pana nie zatrudnimy, bo pan za parę lat zajmie moje miejsce. Coś w tym stylu... i co? pracy nie dostał.

shaolin
27-06-2014, 13:20
Kumpel mial podobnie ale jako student na PWr - wykladowca kiedys na zajeciach powiedzial, ze bedzie studentow (w tym mojego kumpla) uczyl tak, zeby sie nic nie nauczyli bo pozniej zajma jego miejsce :twisted: ;)

ekonet
27-06-2014, 15:11
Teraz tym bardziej musisz zmienić logo na zgodne z językiem polskim. ;)

shaolin
27-06-2014, 15:15
Ale kto? I jakie logo?

sokolnik
27-06-2014, 15:18
Teraz tym bardziej musisz zmienić logo na zgodne z językiem polskim. ;)

nie przekonasz mnie :)